جن = تصویر سه بعدی لیزری یا موجودی در بعدی دیگر

در عمقکشور خاورميانه اي عمان، غارهايي اسرار آميز در اعماق زمين پنهانند مشهور به مجلس الجن يا مکان ديدار اجنه.
بيش از 14 هکتار در زير زمين گسترده اند و يکي از ده غار بزرگ جهانند. بسياري از عماني ها هنوز هم معتقدند که اين غار و غارهايي مثل اين در واقع ساکناني فوق طبيعي دارند که بر اساس داستان هاي سنتي اسلامي جن ناميده مي شوند…موجوداتي اسرار آميز» که معمولاً براي انسان ناديدني هستند.
يک مفهوم جالب از جن آزادي عمل اوست.آنها مثل فرشته ها هستند. اما ما به فرشته ها در غرب به عنوان موجوداتي تحت فرمان .قدرت هاي الهي نگاه مي کنيم اما جن مي تواند تصميماتي براي خودش بگيرد و بعضي از آنها کمي مخالفت دارند يا کنجکاوند. در موجوديتشان بر اساس الهيات اسلامي ، جن هااغلب خود را براي انسان با يک پيام آشکار مي کنندکه مي تواند خيرخواهانه باشد ، يا بد خواهانه.
اما آيا ممکن است که «جن واقعاً وجود داشته باشد؟ اگر وجود دارد، از کجا آمده؟
وقتي ما درباره ی جن حرف مي زنيم ، جن چراغ خيلي جالب است چون به چراغ دست مي کشيد و جن بيرون مي آيد و آرزوهاي شما را بر آورده مي کند. خوب، بياييد به اين امر از منظر مدرن نگاه کنيم اگر شما يک جعبه کوچک داشته باشيد و دکمه اي را فشار بدهيد و يک تصوير سه بعدي ظاهر شود اين هم مي تواند جن چراغ باشد؟ و بر اساس نظريه ی فضانوردان باستاني هم، اين دقيقاً اتفاقي است که افتاده، فرازميني ها از تصوير سه بعدي براي ارسال پيام استفاده مي کرده اند.اين ذاتاً يک جن چراغ است ،
نقل شده که جن ها هم مثل فرشته ها قادر به ظاهر شدن و ناپديد شدن هستند و گاهي هم تنها به صورت صداهايي بدون جسم هستند. اما در حالي که برخي از نظريه پردازان فضانوردان باستاني معتقدند اين رفتار، نشان از وجود موجودات فضايي است ديگران مي گويند که فرشته ها، جن ها و ساير موجودات فوق طبيعي نشأت گرفته از همين زمين هستند،اين موجودات را ماورای فرازميني مي خوانند. ماوراي فرازميني ها موجوداتي هستند که از ابعاد ديگر فضا به اينجا مي آيند. مي دانيم که همه ی ما حرکت هايي در سه بعد فضايي و در فرکانس هايي معين داريم پس کاملاً ممکن است که موجودات ديگري در فرکانس هاي بالاتر بتوانند آسان تر از بُعدهاي ديگر عبور کنند …
تئوری ماوراي فرازميني مي تواند موجوداتی نظیر فرشته ها يا هر نوع تجربه عجيب ديگر از فوق طبيعي ها، يا غريبه ها را توضيح دهد که در طول تاريخ شکل گرفته اند. اما آيا موجوداتي مثل فرشتگان مغضوب، جن و ساير فوقِ فرازميني هایاسرار آميز مي توانند واقعاً کمکي باشند براي توضيح داستان هاي مردمي که مي گويند اين موجودات به امر خدابه پاياني سخت کشيده مي شوند؟
برگه ی دانستنیهای فرازمینی‏ فیسبوک

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s