وطن فروشی و خیانت به ایران و ایرانی، تنها دریافت مزد از بیگانگان نیست!

برگه Persian Gulf فیسبوک
10464274_10153121442826111_4481256626026544883_n
آیا «وطن فروش و خائن» به کسی م یگویند که وطن و کشور خود را در برابر دریافت پولی به بیگانگان می فروشد، یا آیا شامل حال آنانی که بیگانه را بر ایرانی ترجیح می دهند نیز می شود؟
در تاریخ کشورمان، بویژه از زمان صفویه تا به امروز، چهار گروه در جامعه ایرانی همواره فعال بود که موجب پیشرفت و آبادانی – و نیز – عامل همه سیه روزی ها، بدبختی ها، پسرفت ها و نگون بختی های ما بوده اند:

۱. میهن پرستان؛
۲ – بی تفات ها؛
۳ – سیاستمدار پرستان (دیکتاتورسازان)؛
۴. و بیگانه پرستان!

= گروه نخست یا میهن پرست، هرگز برایش مهم نبوده و نیست که چه نظام و یا چه شخصی برسرقدرت است، تا آنج ایی که نظام یا سیاستمداری برای کشور و ملت گام مثبت بردارد و در راستای مصالح و منافع ملی انجام خویشکاری (وظیفه) کند؛ و در پرورش و زنده نگاهداری فرهنگ و تمدن ایرانی کوشا باشد، از او همواره پشتیبانی می کند – و به محض آنکه اشتباهی مرتکب شود، از او انتقاد می کند! رهبران این گروه نیز، خود را نیازمند ستایش و تجلیل مردم نمی بیند – بلکه دفاع از کشور را یک خویشکاری دانسته و خود را خادم و رعیت و نوکر کشور و ملت می دانند. همچنین، تاریخ کشورمان نشان داده است که هر زمانی که این گروه در نظام های کشور نفوذ و قدرت بدست آورده اند، زمانی بوده که ایران بسوی پیشرفت و آبادانی حرکت کرده است. تاریخ نشان داده است که این گروه همواره جان برکف در دفاع از کشور آمده و همیشه جور سه گروه دیگر را کشیده – و امروز هم که ایران یک کشورست و ملتی بنام ایرانی پس از چندین هزارسال بزندگی خود ادامه داده است، تنها و تنها بخاطر وجود و فداکاری های همین گروه بوده است!

== گروه دوم یا گروه بی تفاوت ها است، که شوربختانه، اعضایش در اکثریت بسر می برند و نبودشان بهتر از بودنشان است! بیهوده به جهان آمده، بیهوده در این جهان زندگی می کنند و بیهوده تر از این جهان خواهند رفت. گروهی است بی عرضه و ترسو، بزدل و فرصت طلب؛ در زمان شکست ها دیگران را سرزنش و در زمان پیروزی ها، خود را نه تنها شریک، بلکه پیشگام ملت تلقی می کنند! یکی از ویژگیهای بارز این گروه برای شناسای شان، رجزخوانی و شعارهایی همچون «ولش کن بابا» و «کی حالشو داره» سر دادن است!
.
== گروه سوم یا گروه سیاستمدار پرستان، اکثرا فرزندان گروه پیشین هستند، که همیشه با تعصب ویژه ای از سیاستمداران حاکم برکشور یا از قدرت افتاده ای که در پی کسب قدرتند، برای خود بتی می سازند تا مانند برّه ای دنباله روی کرده و با دولا و راست شدن و بله قربان گفتن، فرشی در زیر پای دیکتاتورها شوند. افراد این گروه یا «اللهی ها» (حزب اللهی، خامنه ایی اللهی، شاه اللهی، روحانی اللهی، موسوی اللهی، رجوی اللهی، احمدی نژاد اللهی و غیره)، همواره در پی امام سازی، خدایگان سازی، قبله عالم سازی، حضرت اشرفسازی و غیره بُت سازی هستند، این گروه نیز،بُت های خود را عاری از هر گونه گناه و اشتباهی می بینند و بدین روی عقل و خرد و هوش و جان و هستی خویش را دربست در اختیار بُت خود قرار می دهند؛ – بگفته ای دیگر، این گروه در تاریخ کشورمان همواره نقش «دیکتاتورسازان» را در ایفا کرده اند! همچنین، افراد این گروه چون از خرد، نیروی عقلانی، سواد و اراده در سطح پایین تر جامعه قرار دارند نه از گذشته و تاریخ درس می گیرند و نه توان دوراندیشی و تجزیه و تحلیل مسایل را دارند، زیرا که دین، ایمان و باورهایش نه تنها بستگی به تصمیم بُتشان دارد، بلکه به آسانی مورد شستشوی مغزی قرار می گیرند! یکی از ویژگی های بارز این گروه «توهم ِ دانستن» است! یعنی با خواندن جمله ای خود را خردمند و پس از مطالعه مقاله ای خود را روشنفکر و دانشمند می پندارند؛ «شتاب زده» و «رجزخوان» و «شعار سر ده» هستند، که با «خوردن یک غوره ای سردیشان و با فرو دادن مویزی گرمیشان» میشود! این گروه، همچنین مورد بهره بردای گروه چهارم قرار می گیرند!

== گروه چهارم، یا بیگانه پرستان است، که در حقیقت افراد این گروه «تفاله ها و زائده های» گروه پیشینند، و گروه خائن و وطن فروش «اصلی» جامعه ما را تشکیل می دهند – و با آنکه اعضای این گروه در اقلیت بسر می برند، ولی خطرشان از دو گروه پیشین بیشتر است!

این گروه همیشه چمن همسایه را سبزتر از چمن خانه خود می بیند؛ رفاه را در زیر چکمه یا در کوله پشتی سربازان بیگانه می جویند و با خودزنی، متوهمانه بیگانه (عرب، ترک، اسراییلی، آمریکایی، آلمانی، انگلیسی و غیره) را از ایرانی بهتر می دانند؛ از بیماری عقده حقارت رنج برده – و چون از هویت و فرهنگ ملی خود نا آگاه اند،و مشکلات و ناهنجاریهای روز جامعه را پای «فرهنگ ملی» و «کشور» گذاشته و با بهتر پنداشتن فرهنگ بیگانه سرانجام کشور و ناموس خود را بحراج گزارده و با دریافت مواجب، مزدوری بیگانه را می کنند!

هم میهن، بی تفاوتی، سیاستمدارپرستی (دیکتاتورسازی) و بیگانه را بر ایرانی ترجیح دادن، به همان اندازه وطن فروشی و خیانت است که یک ایرانی-نما خود را با دریافت پول به بیگانه می فروشد! . . . به امید روزی که ایران، از وجود سه گروه «دیکتاتور سازی و بی تفاوت و بیگانه پرست» رهایی یابد.

ادمین خلیج فارس

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s