زنگ تفریح (4)

1474473_543347272423684_238376388_n
تارزان لخت بود…
سیندرلا ۱۲شب به بعد میومد خونه …
پینوکیو دروغ می گفت …
بتمن با سرعت بالای ۳۰۰مایل برساعت رانندگی می کرد…
سفید برفی توی ی خونه با هفت مرد زندگی می کرد …
پس تقصیر ماها نیست !!!الگوهامون مورد داشتن …
چرا نمی خوایم باورکنیم ملوان زبل اسفناج نمی خورد، ماری جوانا بود، آخه کدوم برگ ۷پری اسفناجه؟ بعدشم کدوم الاغی تو پیپ اسفناج میریزه ؟؟ تازه کدوم اسفناجی اینقد انرژی زاست؟؟؟!!!
گولمون زدن .
عموی سوباسا هم عموش نبود دوست پسر مامانش بود!!چجوری یه برزیلی می تونه عموی یه ژاپنی باشه؟؟؟
نامردا کلن کودکی مارا به فنا دادن…
*****
10959817_792944114133759_6696759236828061078_n
ﻣﺎ ﺍﮔﻪ ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎ ﻫﻢ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﺍومدﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺍﻧﻘﻼﺏ ﮐﺎﺗﻮﻟﯿﮑﯽ می شد ﺑﻪ ﺭﻫﺒﺮﯼ ﭘﺎﭖ ﻭ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﮐﺎﺗﻮﻟﯿﮑﯽ ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎ،
ﺳﭙﺎﻩ ﭘﺎﭘﺪﺍﺭﺍﻥ،
ﻧﻤﺎﺯ ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ ،
ﺑﺴﯿﺞ ﮐﺎﺭﺩﯾﻨﺎﻟﯽ،
ﻣﺠﻤﻊ ﮐﺸﯿﺸﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﺯ ،
ﺍﻧﺼﺎﺭ ﺣﺰﺏ ﺍﻟﭙﺎﭖ،
ﺟﺎﻣﻌﻪ ﯼ ﮐﺸﯿﺸﺎﻥ ﺣﻮﺯﻩ ﯼ ﻋﻠﻤﯿﻪ ﯼ ﺭُﻡ،
ﺷﺎﻧﺲ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﮐﻪ …… (poo)(poo)
*****
10712951_697564516965826_7546782924221262874_n
برگرفته از برگه ایران در اسارت اسلام فیسبوک
از آنجایی که احمد سالک، نماینده اصفهان در مجلس در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه اصفهان مدعی شد ‌که دشمنان برای معتاد کردن هر فرد به مواد مخدر، ۳۰۰ میلیون ‌و برای هر طلاق ۱۵۰ میلیون تومان هزینه می‌کنند؛ لذا نرخ بقیه اقدامات دشمن را ذیلا به عرض ملت غیور و شهید پرور حزبالله می رسانیم :
نرخ اقدامات دشمن بر علیه امت همیشه در صحنه از دفتر نمایندگی احمد سالک نماینده محترم مردم اصفهان
مردم مسلمان و امت شهید پرور ایران مخصوصا اهالی شهر اصفهان بنده احمد سالک نماینده منتخب شما در مجلس شورای اسلامی پس از چهار سال نمایندگی توانستم نرخ و قیمت تمام شده اقدامات دشمن جهانخوار بسرکردگی صهیونیست ها را بدست بیاورم و آنرا خدمت شما ارایه دهم تا بدانید دشمن چه اقداماتی انجام می دهد و ما نمایندگان فقط زحمت می کشیم و آنها را میفهمیم تا به شما بگوییم که شاید خودتان در مورد آن اقدامی بکنید !!
نرخ اقدامات دشمن در تاریخ ١٣٩٣/١١/١٠ با دلار ٣٠٥٠ تومان بنرخ روز بدین شرح می باشد :
١- معتاد کردن هر فرد , ٣٠٠ میلیون تومان که این مبلغ شامل پول مواد مصرفی و کرایه پاتوق فرد معتاد شونده نمی باشد و هر فردی که توسط دشمن معتاد میشود خودش موظف است که پول جنس مصرفی خود را از جیبش و بصورت نقدی بپردازد و مبلغ فوق فقط پول جنس و هزینه حمل آن از کاخ سفید تا چهار راه مولوی می باشد و همچنین هزینه مجلس ختم و مراسم ترحیم بعهده اولیای فرد معتاد شونده خواهد بود و استکبار جهانی هیچگونه مسوولیتی در قبال فوت فرد معتاد شده قبول نمی کند و بگردن نمی گیرد .
٢- هر طلاق خانوادگی ١٥٠ میلیون تومان که آوردن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و طلاقنامه و نامه محضر مهر شده و دو نفر فرد عاقل و بالغ بعنوان شاهد برای پرداخت مبلغ فوق توسط دشمن الزامی می باشد .
( لطفا از آوردن بچه و اطفال جدا خودداری کنید )
این مربوط به طلاق محضری و رسمی می باشد اما :
هر طلاق توافقی ٧٠ میلیون تومان بدون هزینه جشن طلاق که بعهده زوج خوشبخت جدا شده هست.
٣- هر نوع سرطان به هر دلیلی از جمله آلودگی هوا و یا پارازیتی ٥٠ میلیون تومان می باشد که آوردن تاییدیه کمیسیون پزشکی مهر شده الزامی است .
٤- اراذل و اوباش و یقه گیر شدن هر نفر ٤٥ میلیون تومان که برای افراد سابقه داری که آفتابه بگردنشان انداختند و با ماشین وسط سرشان چهارراه باز کردند و روی تریلی دور شهر گردانده شدند یک تخفیف ویژه ده میلیون تومانی با دو تا کارت ایرانسل تعلق می گیرد و کلیه این عزیزان آلات جرم مانند قمه و شمشیر و زنجیر را باید خودشان تهیه کنند .
تذکر مهم : از خرج کردن برای هر نفری که عضو سابق بسیج و پایگاه مقاومت شهری و غیر شهری بوده جدا معذوریم و در صورت مراجعه با آنها برخورد قانونی دشمنی صورت میگیرد ( چه با ریش و چه بی ریش ).
٥- فرار مغزها …لطفا با بخش کنسولی سفارت برای دریافت پذیرش تماس بگیرند و هماهنگی کنند .
٦- هر گونه دزد شدن ٣٠ میلیون تومان ( فقط مسلحانه ٣٥ میلیون تومان ) … عزیزان سارق و دزد توجه داشته باشند که طبق تبصره بند چهارم دشمنی پایین آمدن قیمت دزد شدن از ٨٠ میلیون به ٣٠ میلیون تومان بنابر مشورت شورای رهبری مجمع تشخیص مصلحت دشمنی و صرفا بخاطر بدست آوردن یک فرصت شغلی و آینده دار بودن آن می باشد و می توانند بخاطر این محبت خدا را شکر کنند .
٧- قاچاقچی شدن هر فرد فقط ٢٠ میلیون تومان , امت همیشه در صحنه و حزبالله توجه داشته باشند که بنابر دستور و حکم حکومتی مقام دشمنی بعلت استقبال گسترده و هجوم متقاضیان برای قاچاقچی شدن این قیمت فقط تا پایان سال جاری دارای اعتبار می باشد و احتمال می رود که در سال آینده این مبلغ به ١٥٠ هزار تومان و یا مجانی شدن این شغل بگردد , و افراد متقاضی بنابر قرعه کشی انتخاب می شوند .
تبصره : آوردن رضایت نامه و سابقه کار از نزدیکترین مقر سپاه پاسداران تا محل سکونت متقاضیان شانس انتخاب شدنشان را افزایش می دهد.
٨- سرپرستی و تشکیل باند کودکان سر چهارراهی ١٠ میلیون تومان و بصورت گروهی و به ازای هر بچه فروشنده آدامس و گل و چسب زخم یک میلیون تومان یارانه نقدی پرداخت میگردد .
٩- بیماری های روحی وروانی و افسردگی و اختلالات عصبی با دفترچه بیمه هر قاطی یک میلیون تومان …
١٠ – بیکاری و ولگردی و علافی نیز فقط ٢٥٠ هزار تومان می باشد .
از کسانی که می خواهند به قیمت و نرخ مسائل سیاسی مانند براندازی , فتنه گر , انحرافی , مرتد , فریب خورده , مزدوری , غیر خودی , و غیره دچار شوند می توانند با بخش سیاسی و یا دفتر نمایندگی دشمنی در مقر CIA و موساد تماس بگیرند.
متقاضیان وهابی شدن پس از ورود به فرودگاه جده به هوای حاجی شدن می توانند به مسوول بخش الوهابیون فرودگاه رفته و حضور و آمادگی خودشان را اعلام کنند ( گرفتن دلارهای نفتی اجباری است ) .
تهیه شده در دفتر خادم ملت و نوکر حکومت احمد سالک نماینده دور نهم مجلس شورای اسلامی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s