گستاخی تلوزیون سعودی نسبت به ایران

برگه خوزستان پاره تن ایران زمین است؛محافظه خوزستان جز الاصلی من بلاد ایران فیسبوک
10255797_417269385121891_35675288419784373_n
تلویزیون آل‌سعود در بخش خبر خود از اهواز بنام «اهواز اشغالی توسط ایران» نام برد.
با توجه به افزایش تنش‌های منطقه‌ای و رقابتی که بر سر موازنه قوا در منطقه وجود دارد، آل‌سعود سعی دارد با کلمات و عبارت‌های شیطنت آمیز مواضعی نسبت به کشورمان داشته باشد.
در صفحات مجازی حامیان عربستان با هشتگ «عاصفه الحزم» عبارت‌های تندی نسبت به ایران به کار می رود .آنها مدعی هستند حرکت بعدی عاصفه الحزم همراه با خیزش هوادارانشان، متوجه ایران خواهد بود.
بنظر می رسد به صورت برنامه‌ریزی شده و دقیقی آنها در حال ارسال پیام‌های خاص به استان خوزستان می‌باشند، به طوری که در چند روز گذشته کوشیده اند با پوشش غلو آمیز بازی فوتبال در استان خوزستان و نمایش تحریف یا آگراندیسمان شده احساسات تعدادی اندک از تماشاگران، توجه را به سمت خوزستان جلب کنند.
در عین حال به نظر می رسد هسته‌های فعال از عناصر خود فروخته و تجزیه طلب در خوزستان فعال شده اند که می کوشند خوراک تبلیغاتی این رسانه‌ها را فراهم کنند.
با دقت در تحرکات اخیر رسانه‌ای می توان فهمید که تمام تلاش دستگاه‌های امنیتی همگرا با عربستان ایجاد ناامنی در خوزستان و ریختن نفت بر روی شعله‌هاست.
گفتنی است در این میان عده ای از عناصر و هسته های فعال در خوزستان در حال ارائه سرویس همزمان به عربستان و داعش هستند. بعید بنظر نمی رسد که عربستان و دیگر کشورها با حمایت از تیم‌های ترور و انتساب آنها به داعش در پی بهره‌برداری دوگانه از حوادث هستند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s