16 نشانه برای وجود موجودات فرازمینی

منابع:
http://blog.bamilo.com/…/16-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86%D9%87…/
http://gizmopod.com/…/15-signs-alien-life-really-exis…/65172

بیگانه‌ها، فرازمینی‌ها، موجودات فضایی. از ما بهتران. اسم‌شان را هر چه که می‌خواهید بگذارید اما اگر فکر می‌کنید صحبت کردن در موردشان احمقانه و کودکانه است، بد نیست نگاهی به شواهد وجود آن‌ها بکنید تا نظرتان عوض شود. اگر جستجو کنید خواهید دید که نشانه‌های وجود فضایی ها از نشانه‌های وجود ویندوز ۱۰ بیشتر است. این مطلب را بخوانید تا بدانید که فضایی‌ها ممکن است کجاها ردی از خود به جا گذاشته‌ باشند:

۱۶ – مشاهدات سفینه‌ی آپولو ۱۱
MoonMission
بگذارید با ناسا شروع کنیم. فضانوردانی که در سفینه‌ی آپولو ۱۱ بودند چیزهای عجیبی از یک شیء پرنده ناشناخته گزارش کردند که در نزدیکی آن‌ها پرواز می‌کرد. ابتدا آن‌ها تصور کردند که این شیء پرنده راکت S4B است که از سفینه جدا شده، اما بعد از این‌که متوجه شدند این شیء عجیب در فاصله ۶۰۰۰ مایلی آن‌ها پرواز می‌کند شاخ در آوردند. تا به امروز، هیچ یک از دانشمندان رده بالا و کارکشته‌ی ناسا نتوانسته‌اند هیچ توضیح محکمه پسندی ارائه بدهند مبنی بر این‌که آن شیء چه بود. حتی باز آلدرین معروف که در این مأموریت حضور داشت هم اعتراف کرده چیزی به چشم خود دیده که تا به حال نظیرش را ندیده بوده. (اسم باز آلدرین از مجموعه کارتون‌های داستان اسباب بازی‌ها به گوش‌تان آشناست).

۱۵- نشانه‌هایی از وجود تکنولوژی در تاریخ باستان
Hyrogliph-Alien
هیروگلیف زبان نوشتاریِ مصری‌های باستان بوده است. آنها به جای این‌که با استفاده از کلمات معانی را به همدیگر انتقال بدهند از اشکال و نمادها استفاده می‌کردند. هیروگلیف‌های از مصر باستان بهجا مانده (اعتبار آن‌ها به تأیید رسیده است) که در کمال تعجب تصاویری از هلیکوپتر، زیردریایی، قایق و هواپیمای جت را نشان می‌دهد. خیلی‌ها بر این باورند که این تصاویر ثابت می‌کند موجودات فضایی چند هزار سال پیش با استفاده از تکنولوژی پیشرفته خود بر روی مصر فرود آمدند و مصریان باستان برای انتقال این داستان به نسل‌های بعد این تصاویر را کشیده‌اند.
Ancient-Aliens1

۱۴- میکروچیپ ناپلئون
15-signs-alien-life-exists-464554183-nov-25-2013-1-600x450
چیزی که دانشمندان را پس از مشاهده‌ی بقایای جسد ناپلئون بناپارت شوکه کرد، وجود یک شیء خارجی نیم اینچی در داخل جمجمه‌ی سر این جنگ‌سالار فرانسوی بود. در صفحات تاریخ مربوط به ناپلئون چند صفحه سفید باقی مانده است. ماجرا این‌جاست که در ماه جولای سال ۱۷۹۴ او به مدت چندین روز ناپدید می‌شود و در طی این چند روز هیچ کسی هیچ خبری از او بدست نمی‌آورد تا این‌که پس از چند روز ناپلئون را در حالی پیدا می‌کنند که می‌گوید توسط گروهی از مردان عجیب و غریب ربوده شده بوده است. هویت این مردان تا امروز ناشناخته باقی مانده است. بعضی‌ها می‌گویند این فضایی‌ها بودند که ناپلئون را ربودند و این میکرو چیپ را در سرش جاسازی کردند. هر چه باشد نبوغ ناپلئون خیلی بیشتر از یک انسان معمولی بود.

۱۳- نبرد لس آنجلس
15-signs-that-alien-life-actually-exists2104521190-oct-27-2013-1-600x400
در روز ۲۴ فوریه ۱۹۴۲، صدها گزارش از سوی مردم به پایگاه هوایی لُس آنجلس سرازیر شد مبنی بر این‌که یک بشقاب ‌پرنده در آسمان لس آنجلس رؤیت شده است. پایگاه هوایی هم از ترس این‌که ژاپنی‌ها مثل حادثه‌ی حمله به Pearl Harbor دوباره حمله نکرده باشند خیلی سریع نورهای هوایی پدافندی را بر روی آسمان شهر انداختند تا ببینند این چیست که همه را ترسانده. ناگهان مشاهده کردند یک شیء پرنده به آرامی در هوا پرواز می‌کند – از این‌جا به بعدش خیلی جالب می‌‎شود – سربازان سریع به پشت آتشبار ضدهوایی رفته و به سمت این شیء شلیک می‌کنند اما هیچ خراشی به روی این شیء نیفتاد و به یک چشم بهم زدن در آسمان شب لس آنجلس غیب شد و هیچ‌وقت هم برنگشت.

۱۲- عقرب ونوس
VScorpio
سیاره ونوس یا همان سیاره ناهید در منظومه شمسی در بین زمین و عطارد قرار گرفته است. لئونید کسانفومالیتی دانشمند روسی اعتقاد دارد این تصویر که توسط یک کاوشگر متعلق به شوروی سابق گرفته شده است دال بر وجود نوعی عقرب بر روی سطح سیاره ناهید است. این تصویر که در سال ۱۹۸۲ گرفته شده است، تنها تصویری از سیاره ناهید است که احتمال وجود حیات بر روی این سیاره را نشان می‌دهد.

۱۱- سیگنال WOW
15-signs-alien-life-exists1663355793-nov-25-2013-1-600x450
دانشگاه ایالت اوهایو در طی تحقیقاتی که در مورد فضا انجام می‌داد، با استفاده از تلسکوپ‌های رادیویی عظیم الجثه خود، سیگنال بسیار قوی‌ای از فاصله‌ی ۲۲۰ میلیون سال نوری دریافت کرد که این امر WOW از نهاد اپراتور تلسکوپ درآورد و از همین رو لقب سیگنالWOW را به این سیگنال داد. اگر فکر می‌کنید وقوع این سیگنال چه ربطی به وجود موجوداتی خارج از زمین دارد باید با دانشمندان دست و پنجه نرم کنید زیرا آن‌ها در کت‌شان نمی‌رود که سیگنالی به این قدرت و از آن فاصله دور به زمین برسد و منبع آن چیزی جز یک تکنولوژی بسیار بسیار پیشرفته باشد.

۱۰- سپر به سپر با بشقاب پرنده
11110442_853677544719160_288833015730191362_n
هر ساله خلبانان خطوط هواپیمایی مسافربری تعداد زیادی پیام رادیویی به برج مراقبت می فرستند مبنی بر این‌که نزدیک بود با بشقاب پرنده تصادف کنیم. تعداد این داستان‌ها از شمارش خارج شده است. در یکی از این گزارش‌ها، یک خلبان سابق جنگی و دستیارش، در حالی که می‌خواستند هواپیما را در فرودگاه شهر منچستر فرود بیاورند شهادت می‌دهند که یک شیء پرنده‌ی مثلث شکلی را دیده‌اند که با سرعت به سمت‌شان می‌آمده. خلبان کارکشته این‌طور تعریف می‌کند : «تا آمدیم به خودمان بیاییم و از شاخ به شاخ شدن جلوگیری کنیم، ناپدید شد.» خیلی از این تصادم‌های هوایی که از بیخ گوش می‌گذرند بر روی نوار صوتی FAA ضبط میشوند و اگر دوست داشته باشید می‌توانید از یوتیوب آن‌ها را بشنوید.

۹- ماه سرخ ژوپیتر
15-signs-that-alien-life-actually-exists1786464229-oct-27-2013-1-600x400
مشتری یا هُرمُز یا اورمزد یا برجیس یا زاوش اسامی دیگر ژوپیتر، پنجمین و بزرگترین سیاره منظومه‌ی شمسی است که ۶۹ ماه به دور آن می‌چرخند. در سال ۲۰۰۱ تحقیقی درباره‌ی ماه سرخ‌رنگ ژوپیتر به نام یوروپا انجام شد و دانشمندان دریافتند که یوروپا به احتمال بسیار زیاد از یک باکتری سرخ یخ زده تشکیل شده است.
باکتری، علی‌رغم این‌که کوچک است، اما مدرک بسیار محکمی بر وجود حیات آن‌هم از نوع پیشرفته، در فضا دارد.

۸- فسیل‌های موجودات فضایی
15-signs-that-alien-life-actually-exists1038571299-oct-27-2013-1-600x400
محققان به تازگی یک صخره مریخی در قطب جنوب پیدا کردند که حاوی نشانه‌های فسیل شده‌ای از نانوباکتری است. اگر فرض کنیم این فسیل‌ها از میلیاردها سال قبل به جا مانده باشد، به نظرتان به امروز این نانوباکتری‌ها به چه شکلی تکامل یافته‌اند؟

۷- متان بر روی مریخ
Methane-on-Mars
خیلی‌ها سال ۲۰۰۴ را به قهرمانی یونان در مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا می‌شناسند، اما در این سال ۳ گروه مستقل گزارش دادند که در اتمسفر مریخ مقادیر بسیار زیادی متان در هوا معلق است. تا این‌جایش که چندان جالب نیست. اما اگر بدانید تمام متانی که در روی زمین وجود دارد را موجودات زنده تولید کرده‌اند مو بر تن‌تان سیخ می‌شود.

۶- سفیر موجودات فضایی
ambasador
درسپتامبر ۲۰۱۰، سازمان ملل متحد، متخصص فیزیک نجومی (astrophysicist) مزلان عثمان از مالزی را به ریاست دفتر سازمان ملل متحد در امور فضا (UNOOSA) منصوب کرد و اگر قرار باشد روزی با فضایی‌ها جلسه بگذاریم ایشان نایب الزیاره ما در این جلسه خواهند بود. جدیت سازمان ملل در این مورد و تأسیس دفتری به همین منظور، نشان می‌دهد رهبران دنیا قانع شده‌اند که احتمال برخورد ما با موجودات فضایی چندان دور از ذهن نیست.

۵- میکروب مریخ
MicrobeDurable
در سال ۲۰۰۲، دانشمندان روسی میکروب سخت جانی را کشف کردند که می‌تواند در زیر فشار بسیار وحشتناکی از تشعشعات اتمی خم به ابرو نیاورد. اگر فکر کردید چنین میکروب پدرسوخته‌ای روی کره زمین به وجود آمده است، سخت در اشتباه هستید زیرا این نوع عجیب و غریبِ سازگاری با شرایط به میلیاردها سال زمان برای تکامل نیاز دارد. از همین رو دانشمندان این‌طور نتیجه‌گیری کرده‌اند که احتمالاً این میکروب در مریخ به وجود آمده است.

۴- سیگنال‌های مرموز رادیویی
15-signs-alien-life-exists1920009151-nov-25-2013-1-600x450
در سال ۲۰۰۴، به تعدادی از امواج مرموز رادیویی ارسالی از فضا برخوردند که در این بین یک کدام‌شان هِی قوی‌تر می‌شد. این ممکن است مدرکی مبتنی بر وجودی حیات فرازمینی‌هایی باشد که می‌خواهند با ما ارتباط برقرار کنند. البته ناگفته نماند که انسان‌ها نیز بی‌کار ننشسته‌اند و با ارسال مکرر امواج رادیویی از زمین به فضا قصد دارند اگر گونه‌ی دیگری از حیات در فضا وجود دارد را شناسایی کنند. خدا را چه دیدید، شاید همین روزها به یکی از این امواج رادیویی پاسخی داده شد.

۳- کِشت بیگانه‌ها
15-signs-alien-life-exists-744754529-nov-25-2013-1-600x450
تیمی از دانشمندان انگلیسی یک بالن را به فضای خارج از اتمسفر زمین فرستادند. پس از این‌که از این‌که دیدند بالن در هنگام بازگشت خود ارگانیسم‌های بیولوژیکی ریزی را حمل می‌کند پشم‌ و پیل‌شان فِر خورد. این ارگانیسم‌ها، که بدون دخالت هیچ احدی در بالن کِشت شده‌اند، خیال دانشمندان را راحت کرده است که زندگی در فضا وجود دارد.

۲- بازی اعداد
15-signs-that-alien-life-actually-exists2001207173-oct-27-2013-1-600x400
اندازه‌ی کهکشان ما، یعنی کهکشان راه شیری، ۱۲۰،۰۰۰ سال نوری است و حدود ۴۰۰ میلیارد ستاره نیز در آن وجود دارند. گفته می‌شود که نیمی از این ستاره‌ها در داخل مدارشان حداقل یک سیاره را دارند. با این حساب باید گفت خیلی سیاره داریم که ممکن است بر روی آن‌ها شکلی از حیات وجود داشته باشد که هنوز به دست ما کشف نشده است.
اما اگر بدانید در سال ۲۰۰۱ چه اتفاقی افتاد این قضیه برای‌تان جالب‌تر نیز میشود. در سال ۲۰۰۱، تعدادی از دانشمندان با استفاده از تئوری دریک (Drake Theory)، تعیین کردند که هزاران هزار از این سیاره‌ها وجود دارند که شرایط ایده‌آل زندگی در آن‌ها فراهم است. در بازی اعداد، کفه‌ی احتمالات بیشتر به نفع وجود داشتن حیات در فضا سنگینی می‌کند.

۱- حادثه‌ی جنگل رندلشام
UFO6
یکی از شدیدترین برخوردهای بین انسان و بشقاب پرنده‌ها و بیگانگان در محلی به وقوع پیوست به نام سافولک در انگلستان. در ۲۶ دسامبر ۱۹۸۰، بشقاب پرنده‌ای که بر بالای جنگل رندلشام پرواز می‌کرد شناسایی شد اما در یک چشم به هم زدن مخفی شد. فردی از واحد گشت و شناسایی به منطقه اعزام شد و در لای درختان جنگل چشمش به یک شیء نورانی افتاد. مأمور گشتی قسم می‌خورد که در وسط جنگل یک سفینه‌ی نورانی عجیب و غریب دیده و حتی ادعا میکند که با موجودات بیگانه ارتباط هم برقرار کرده است.
ufo3
سه سربازی که شاهد این صحنه بودند را برای بازجویی به یک پناهگاه زیرزمینی بردند و هر سه شان را مجبور کردند که سوگند رازداری بخورند.

و اما مورد خارج از لیست
باران خون در هندوستان

Red-Rain-1
در سال ۲۰۰۰ میلادی در جنوب هندوستان اتفاقی رخ داد که مردم این کشور را به شدت ترساند. در حادثه‌ای بسیار عجیب که می‌توانید ویدئو‌های آن‌را هم در اینترنت مشاهده کنید، به مدت ۲ ماه درهندوستان باران سُرخ میبارید. این حادثه بسیاری از مردم خرافاتی هند را به این باور رسانده بود که اکنون آخر الزمان است.
اما دانشمندان با بررسی قطرات باران چیزی کشف کردند که به مراتب مخوف‌تر از خرافات آخرالزمانی بود. نوع جدیدی از حیات.
Raining-Blood
چیزی که در قطرات باران قرار داشت سلول‌هایی بود مثل سلول‌های خون انسان با این تفاوت که جداره سلولی نداشتند و از همه جالب‌تر این‌که در درون این سلول‌ها DNA وجود نداشت. تاکنون تمام موجودات زنده‌ای که شناسایی شده‌اند دارای DNA بوده‌اند و این اولین موجودات زنده‌ی بدون DNA هستند که معلوم نیست از کجا بر روی سر هندی‌ها ریختند. هر چه که هستند زمینی نیستند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s