ترکیب شفابخش و قویِ لیموترش و بیکربنات سدیم

Lemon & Baking Soda Shown To Be Powerful Healing Combination; Joe Martino.
http://www.collective-evolution.com/2014/04/15/lemon-baking-soda-shown-to-be-powerful-healing-combination
lemon_baking_soda

در عصری که نرخ ابتلا به سرطان با سرعتی باورنکردنی بالا می رود، نیاز به درمان هیا جایگزین اهمیت بیشتری می یابد. پژوهش ها به راه های متفاویت می رود و یکی از آنها دکتر مارتی پیگل، از مرکز سرطان دانشگاه اریزونا ست که تاثیر بی کربنات سدیم (جوش شیرین) را بر بیماران سرطان سینه می آزماید. مبلغ دو میلیون دلار از سوی انیستیتو سلامتی ملی به او اعطا شده تا این پژوهش را انجام دهد.
نکته ای مهم برای درک مساله این است که هر نوع درمان برای سرطان در بیمارانِ مختلف و نیز انواع متفاوت سرطان واکنش متفاوتی را برمی انگیزاند. شیوه هیا سنتی می توانند بخوبی روی برخی سرطان ها و خیلی بد روی سایر سرطان ها عمل کنند. بالاتر از همه این حقیقت، که حالت بدن انسانی که درمان را با هر شیوه ای می گیرد نیز نقش بزرگی بازی می کند. آیا آنها به غذاهای ارگانیک پاک دسترسی دارند؟ آب تمیز چطور؟ آیا آنها باور دارند و احساس می کنند که می توانند بر بیماری شان غلبه کنند؟ اینها عوامل مهمی برای هر نوع درمان هستند.
برخی پژوهش ها در گذشته نشان داده اند که کاربرد سدیم بی کربنات برتوده های بدخیم سرطانی نتاج جالبی در بافت زنده بدست می دهد. در حالی که این پژوهش ها بطور کامل در این مورد تکیل نشده است، نتایج اولیه تاثیرات قدرتمندی را بر متاستاز (گسترش سرطان از یک اندام به یک یا چند اندام دیگر در بدن) را نشان داده اند. البته این تامین مالی برای حقیقات بیشتر را تشویق می کند.
دکتر رابرت جی گیلیز( Robert J. Gillies) و همکارانش، پیش از این، کارامدی جوش شیرین در قلیایی کردن محدوده پیرامون توده بدخیم را در موش نشان داده اند. همین پژوهشگران دریافته اند که بیکربنات pH توده بدخیم را افزایش داده و همچنین مانع متاستاز خودبخودی سرطان سینه در موش ها می شود.[3]
لیموترش خواص ضدسرطانی نشان داده است زیرا حاوی لیمونید(Limonoid) است که فیتوکیمیکال هایی است که در تعدادی از میوه های خانواده مرکبات دیده می شود[1]. همچنین لیمو تاثیرات صد میکروبی قدرتمندی دارد که در تحقیقاتی مورد آزمون قرار گرفته که این ایده را که سرطان خیلی شبیه یک قارچ در بدن عمل می کند[2]. هنگامی که سرطان همانند یک قارچ درمان می شود، شیوه های گوناگونی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و برخی این شیوه ها دریافته اند که لیمو و بیکربنات سدیم می توانند در مبارزه علیه قارچ هایی کمک کنند که سبب ابتلا به انواع سرطان می شوند.
همچنین لیموترش در کمک به سم زدایی از بدن موثر است. لیمو ترش از لحاظ ویتامین C غنی است و به بدن شما در خنثی کردن آسیب رسانی رادیکال های آزاد به سلول ها کمک می کند. لیمونز(هيدروکربن شيرينى بفرمولC10 H16 ) ماده ای که در لیموترش پیدا می شود نیز به تحریک جریان در لنف کمک می کند که برای حذف مواد سرطانزا از بدن اهمیت دارد. یک سامانه ی لنفی ضعیف که کمتر از حد نرمال کار کند نقش بزرگی در گسترش این بیماری دارد.
همچنین لیموترش برای کمک به تعادل pH کمک می کند. این دو {لیموترش و بیکربنات سدیم} را با هم مصرف می کنند زیرا معتقدند که لیمو یکی از ایمن ترین شیوه ها برای ورود مواد قلیایی قوی بدرون سامانه ی بدن است . این شیوه های درمان می توانند به سلول های سرطانزا نزدیک شوند و آنها را بدون نابودی سلول های سالم ار بین ببرند. این عامل کلیدی دیگری است زیرا در شیمی درمانی همه سلول ها نابود می شوند که شامل سلول های سالم هم می شود.
لیموترش و بی کربنات سدیم به مبارزه با سلول های سرطانزا یا بیماری ها در بدن کمک می کنند در حالی که به توانمندی بدون برای پاکسازی خودش از هر آنچه که سبب بیماری در اولین گام می شود هم کمک می کنند. مصرف لیموترش بعنوان بخشی از رژیم غذایی بطور یقین سلامت بخش است و مصرف این ترکیب بعنوان یک سم زدا می تواند مفید باشد حتی اگر بیمار نباشید.
منابع:

1. http://pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/bk-1994-0546.ch015

2. Researchers examined human DNA from a variety of tissues and organs to identify and quantify aflatoxin DNA-adducts. Such adducts are considered to be proof of the mycotoxin’s presence in a particular tissue. Their finding? “Tumor tissues had higher aflatoxin-adduct levels than did normal tissue from the same individual.”

3. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19276390

http://drsircus.com/medicine/sodium-bicarbonate-baking-soda/cancer-studies-ph-medicine

http://digitaljournal.com/article/323645

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s