رع، هرو، چشم، ذهن، تخت امون


از برگه Ethiopian Kundalini در فیسبوک
12339351_134574080244284_7851244769809933201_oآنچه که بنی اسراییل مدرن باید درک کند این است که ممکن است یهود(Hebrew) پدرت باشد ولی نوبیا(Nubia) هنوز مادرت است. بهتر است نشانت بدهم تا برایت تعریف کنم.
غده عروقی صنوبری شبیه میوه کاج است و تقریبا به اندازه یک کشمش. پس از گذشت سه هفته از بزرگ شدنِ جنین قابل شناسایی است و در واقع غده صنوبری نخستین غده قابل تشخیص در مغز است. آناتومی غده صنوبری دارای یک عدسی، قرنیه و شبکیه است که نظیر یک چشم واقعی عمل می کند. دقیقتر، غده صنوبری نها غده ای در بدن است که می تواند سروتونین را به ملاتونین تبدیل کند. درون غده صنوبری، سنگِ های آهکیِ بلوریِ ریزی هست که شاملِ کلسیم، کرین و اکسیژن می باشد.
غده صنوبری، غده ای است که با نور فعال می شود، فعالیت و نوسانِ آن بعنوان یک چشمِ بدوی ساخته شده است. بر چرخه زیستی ما حاکم است و با سایر غده ها کار می کند تا تشنگی، گرسنگی، تمایلات جنسی، ساعت زیستی ما را هدایت کند در حالی که تغییرات انرژی در محیط پیرامونی ما را رصد می کند تا آهنگِ شبانه روزی ما را تنظیم کند.
غده صنوبری، غده درون ریز اصلی در بدن است که در میانِ مغز جای دارد بین دو نیمکره مخ که در کتاب پیدایش (تورات)ذکر شده است 3:24 بعنوان «نگاهبان درخت زندگی در بهشت(پس از اخراج آدم و حوا)» (Cherubims)، که از درخت زندگی نگاهبانی می کند! این درخت زندگی که کندالینی(انرژی جسمی)/ مار بزرگِ خِرَد بدور آن پیچیده است ستوان فقرات شما با سی و سه مهره می باشد.
سی وسومین باری که نام یعقوب نبی در کتاب مقدس دیده می شود، او بینشی از یک نردبان برای رسیدن به بهشت داشت.(کتاب پیدایش 32:30 و یعقوب نام آن مکان را «میوه صنوبر» نامید: چون من چهره به چهره رویِ خداوند را دیده ام و زندگی من حفظ شده است.»)
درجه ماسونی 33، 33 پله نردبان یعقوب نبی/ 33 پلکان به بهشت، مسیح در سی و سه سالگی مصلوب شد، همه نمادهای سی و سه مهره بعنوان «تختِ خدا» شناخته می شود: در اطراف تخت خدا(غده صنوبری) 24 عصب جمجمه ای است که به غده صنوبری کمک می کنند در ظرفیتِ کامل خود عمل کند. از این امر بعنوان «24 نفر از بزرگان» در وحی های 4:3-4 نام برده شده. این بزرگان بیانگر مقدسان هستند که بدن ِمسیح/ یا هشیاری عیسی، در ذهن. (هیچ کلیسای فیزیکی مسکن خدا نیست، هیچ زکاتی. اقدامات17:24)
از پلکان به بهشت بالا برو و از چشمِ ذهن ببین. فرزندان مان را طبق تصویر خودمان آفریدیم. نخست، تصور کن که آنها باید باشند و آنها باید کسانی باشند که ما تصور می کنیم. پادشاه یک ذهنیت و یک استعداد است. پادشاهیِ آسمان یک چارچوبِ ذهنی است.
در الهیاتِ کوش(Kushite: یک پادشاهی در مصرِ باستان، سودان کنونی)، نگا(Naga) مار بزرگ مقدس است. این مارِ بزرگ بیانگر انرژی، نوسان، یک موج الکتریکی، نظریه ریسمان است. کندالینی واژه سانسکریت بمعنای «حلقه زدن» است یک فعل دقیق برای توصیف یک مارِ بزرگِ فعال یا انرژی القایی.
«عاقل بودن مثل یک مارِ بزرگ و بیگناه بودن مثل یک کبوتر، راهی برای پرهیز از عذاب نیست. برای گوسفندی در میان گرگان هیچ راهی برای پرهیز از عذاب نیست. در این دنیای تبهکار، کبوتران بی زیان نمی توانند انتظار دااشته باشند مدت زیادی زندگی کنند و خوشبخت باشند. اما از آنجا که فقط یک بار می توانیم مصلوب شویم، خِرَدی همچون خرد مار بزرگ بما کمک می کند نبردهای درست را انتخاب کنیم و کاری کنیم که به حساب بیایند.» ماتیو 10:16
«اگر چشم شما تَک باشد بدن شما با نور پُر خواهد شد.» ماتیو 6:22
به همین دلیل است که در زبان عبری/یهودی جدید، رع بمعنای چشم/نوسان؛ پرنده است.
…سردرگمی یهودی دائمی را رها کنید و متحجر شدن بیشترِ غده ی صنوبری خودتان را بدلیل متغیرهای محیطی(فلوراید، تنش، رژیم های غذایی اسیدی و نظایر آن) متوقف سازید.
ما ارزش عملیِ بلور را بعدها بررسی می کنیم. با این همه بلور کوارتز است که بما اجازه می دهد از طریق تپش الکترومغناطیسی، پیام های نظیر صدا و تصویر را از طریقِ ماهواره ها به رادیوها و تلویزیون ها انتقال دهیم.
دانشِ درست ˚360
حکمتی در خود، ˚360 در درون و نوسان؛ ˚360 بیرون˚720

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s