به ما مربوط نیست!

11014669_844153169012853_4997241289196965884_nهر بار که به شهر قدس(اسمِ با کلاسِ قلعه حسن خان) می رفتیم برای توزیع اقلام بین خانواده ها کمک می کرد. جوانی 22 ساله و ارام و متین. مادرش زار می زند «تا آن دو تا رذل امدند در خانه، فورا زنگ زدم پلیس 110 و کمک خواستم. مامور پاسخگو سرِ صبر آدرس را تایپ کرد و گفت الان مامور می فرستیم. نیم ساعت بعد وقتی آن دو نامرد پسرم را می زدند دوباره زنگ زدم گفت به کلانتری محل گزارش داده ایم وظیفه آنهاست به ما مربوط نیست. وقتی پسرم را با چاقو تکه تکه کردند و جسدش را جلوی خانه توی جوی اب انداختند باز هم زنگ زدم. مامور گفت نعش کش خبر کنید به ما مربوط نیست.»
به ایرانیان مبارز خارج از کشور هم مربوط نیست آنهامشغول مبارزه با مردم فاشیست ایران هستند که سبب شکنجه و مرگ دردناک ستایش هستند. ستایش افغان نه ستایش نیریز که بهمان دردناکی شکنجه و کشته شد. به ایرانیان مبارز داخل کشور هم مربوط نیست آنها گرفتار ناسزاگویی و تمسخر مردم احمق،بی عرضه، بی تفاوت و ناسپاس ایران هستند که مطابق فرمایش آنها عمل نکرده و نمی کنند.
به چه کسی مربوط است؟!

1 پاسخ به “به ما مربوط نیست!

  1. قرآن ها را از نهانگاه بدر آورید و بخوانید. با ترجمه ی فارسی آنرا بخوانید.بر روی گفته ها و نوشته های آن کلمه به کلمه آن تمرکز داشته و درک کنید مفاهیم این آیات را و سپس با عقل و خرد خود قضاوت کنید. اگر عقل وخرد شما آنرا پذیرفت،برای خویش نگه اش دارید و به نهانگاهش باز گردانید.واگر عقل و خردشما آنرا نپذیرفت، چون در نظام جمهوری اسلامی حاکم بر ایران امکان خمیرنمودن و بازیافت کاغذ و مقوا از آن میسر نیست، پس بسوزانید.
    (ا.و.گ.ا)
    پیشگامان جنبش کاویانی برای فراخوان انجمن پادشاهی ایران(p.j.k)-درون میهن

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s