سلاح های خدایان باستان

1234340_252729598209201_1807627111_n

یکی از نکات اصلی در نظریه پردازی درباره فضانوردان باستانی این واقعیت است که بسیاری از فرهنگ های باستانی غیرمرتبط ایزدان را بعنوان موجوداتی از گوشت و خون توصیف کرده اند، که با نوع بشر در تعامل بوده و بهمان ترتیب از فناوری پیشرفته ناشناخته ای استفاده می کرده است. این تمدن های متفاوت در سرتاسر دنیا با کوششی بسیار از طریق بکارگیری تصویرها و زبان در دسترشان، درباره خداوندانشان و فناوری مورد استفاده این خدایان نوشته و آنها را به تصویر کشیده اند.
یکی از عناصر مشترک که یافته ام این است که آنها ایزدان خود را در حالی به تصویر کشیده اند که اشیای مختلف در دست دارند. یکی از این اشیا دیسک است که گفته می شود یک سلاح یا یک شیوه محافظت برای این ایزدان بوده است. در بیشتر موارد ایزدان در تصاویر، زمانی که با انسانها در تعامل هستند این دیسک را در دست دارند، تقریبا بعنوان یک میدان نیرو یا لایه ای محافظ که احتمالا یک سلاح پیشرفته بوده است. این موارد توسط سومریان، اکدیان، پارسیان باستانی، در ویدک، کتاب مقدس هندو(هند باستان) و تمدن های پیش از سلسله پادشاهی و پس از آن در مصر به تصویر در امده است. بنظر می رسد همگی آنها، آن شیئی را بعنوان چیزی توصیف می کنند که نگاه دارنده اش را احاطه کرده و از آنها در برابر آسیب محافظت می نماید. آیا ممکن است که اینها افسانه های استوره ای یا دینی با منشا های جداگانه باشند یا همگی آنها نوعی فناوری پیشرفته را توصیف می کنند که مشترکا دیده شده است.

چند توضیح همراه با جزییات:
کتاب مقدس هندو ، ودیک:
سودارشانا چاکرا، یک سلاح پیشرفته به شکل دیسکی چرخنده بود با 108 لبه دندانه دار که توسط ایزد هندو، ویشنو استفاده می شد. طبق نوشته های کتاب باستانی هند، پوراناس، از سودارشانا چاکرا برای نابودی کامل یک دشمن استفاده می شد.در میان همه سلاح های هند باستان، سودارشانا چاکرا تنها سلاح با قابلیت تحرک بود. استفاده از سودارچانا چاکرا در متون هندوی ریگ ودا، یاجور ودا و پوراناس گهگاه ذکر شده است، بعنوان سلاح نهایی برای حذف دشمن قانون، نظم و محافظت. سودارشانا چاکرا سلاحی است که توسط ایزد هندو ویشنو یا انسانی که در آن حلول کرده است و هشتمین تجسدش، کریشنا بکار می رود. در حالی که ویشنو یا کریشنا مشهورترین ایزدان برای استفاده از دیسک ها هستند چند موجود مقدس هندوی دیگر هم هستند که توانایی استفاده از این سلاح را دارند. در اصل آنها مقدسان مونث هستند و شامل نارایانی و ویاشنودوی(Vaishnodevi)می شوند.
همچنین افراد مقدس دیگری هستند که دیسک های مشابهی را بکار می برند که خواص تقریبا یکسانی دارند. گر چه به شکل دیسک است ولی سودارشانا چاکرا پرتاب نمی شود. این دیسک روی انگشتان ویشنو نگاه داشته می شود. زمانی که او بسوی دشمن هدف می گیرد، دیسک طبق اراده اش غمل کرده و به دشمن حمله می کند. همان گونه که از دیسک برای غلبه بر دشمن استفاده می شود بسیاری از افراد دها می کنند که دیسک، بر آسیب های روانی و رنج ها و پریشانی ها نیز غلبه کند. همچنین این دیسک گاهی اوقات بعنوان یک سپر برای محافظت در برابر انرژی های منفی تصور می شود. همپنین مرتبط است با سودار شانا یَنترا هست که برخی اوقان نظیر یک سلاحِ روانی است. تصور می شود که این صفحه مقدس با یک طرح دایره ای به ایزد ویشنو تعلق دارد. هنگامی که تاثیرات سودارشنا منترا دارای انرژی می شوند این سلاح مسوولیت محافظت از علایق افرادی را بعهده می گیرد که آن را در اختیار دارند. این سلاح بعنوان یک پوشش امنیتی بر هر فردی که در موقعیتیخطرناک قرار دارد، کنش و واکنش می کند. این سلاح هر فردی را که آن را در اختیار داشته باشد با نیرویی معجره آسا احاطه می کند.

مصر در پیش از سلسله های پادشاهی و در زمان حکومت سلسله های پادشاهی:
یک حلقه شِن(Shen) دایره ای است با یک خط مماس با آن که در هیرو گلیف بیانگر یک حلقه به سبک یک حلقه طنابی است. واژه شن در مصر باستان خودش بمعنای حلقه زدن به دور چیزی است در حالی که حلقه شن بیانگر محافظت ابدی است. در شکل کشیده ترش، حلقه شن بصورت یک گلوله می آید که از یک نام سلطنتی محافظت می کند. حلقه شن اغلب در حالی دیده می شود که توسط حورس، ایزد شاهین حمل می شود اما توسط ایزدبانوی کرکس نخبت(Nekhbet) هم حمل می شود.

سومریان/ اکدیان:
نمادِ عصا و حلقه، نمادی است که بر ستون ها، مُهرهای استوانه ای و برجسته کاری های بین النهرینی به تصویر کشیده شده است. این عصا و حلقه توسط یک ایزد یا یک ایزدبانو نگاه داشته می شود و در بیشتر موارد به یک شاه که ایستاده تقدیم می گردد، اغلب یک قربانی است یا بنوعی احترام را نشان می دهد. این نماد به زمانی بین رنسانش سومریان تا دوره نئو-اشوریان باز می گردد. حلقه مصری شن یک شباهت یکسانی دارد.
«همچنین از کتاب تورات نقل می شود که: او آن مرد را دور راند و فرشته (فرشته نابودی) را در شرق عدن(باغ بهشت) مستقر کرد، همراه با تیغه شمشیر چرخنده، تا از مسیرِ درختِ زندگی محافظت نماید.»
#Anunnaki #gods #InTheBeginning
https://www.facebook.com/notes/in-the-beginning/weaponprotection-of-the-gods/252727418209419

Trailer: http://youtu.be/Pui1bhuhfjs
Website: http://InTheBeginningTheBook.com/
Facebook: http://facebook.com/InTheBeginningTheBook

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s