نوستراداموس: پنج پیشگویی ترسناک برای 2016

Nostradamus: 5 alarming predictions for 2016

nostradamus

پیامبر بزرگ فرانسوی، میشل دی نتردام، که از لحاظ تاریخی بعنوان نوستراداموس معروف است چندین موضوع را پیش بینی کرده که تصور می شود واقعا اتفاق افتاده است. گفته می شود که او پیاده شدن انسان بر کره ماه، رسیدن هیتلر به قدرت، مرگِ هنری دوم و جان اف کندی و ترورِ رابرت اف کندی را در میان سایر پیشگویی هایش، پیش بینی کرده بوده است.

نوستراداموس
2016 تا بحال هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ جامعه شناختی بسیار جالب بوده و در حالی که بسیاری از ما انتظار داری که همه چیز همانطور بدون هر گونه تغییرات بزرگ باقی بماند، فیزیکدان و اختر بین فرانسوی، میشل دی نتردام، که از لحاظ تاریخی به نوستراداموس معروف است ادعا کرده که تغییرات بزرگی در 2016 روی می دهد. تا اینجا ما هنوز انتظار می کشیم تا ببینیم که پیشگویی های نوستراداموس روی دهد.
در کتابش «غیب گویی ها»، نوستراداموس بیش از یک هزار سال پیش، عبارات شعر گونه ای نوشته که «چهار پاره» نامیده می شود نوشته که گفته می شود در آنها رویدادهایی را پیش بینی کرده که قرار است در روی کره زمین در آینده رخ دهد.
طبق تاریخ، نوستراداموس از همان سنین نسبتا کم «بینش هایی» داشت و بعدها او به یک کاسه آب خیره می شد و پس از مدتی شروع به «دریافت» بینش هایی از آینده می کرد.
گرچه پژوهشگران علمی اظهار می دارند که ارتباط بین رویدادهای دنیا و چارپاره های نوسترادموس تا حد زیادی نتیحه سوء تفاهم یا سوء تفسیر است، میلیون ها نفر از مردم و بسیاری از آژانس های مطبوعاتی اعتبار پیش بینی بسیاری از رویدادهای اصلی دنیا را به او نسبت می دهند. در میان مشهورترین پیشگویی هایش که به اصطلح درست در آمده چند تایی را نام می بریم.

مرگ هنری دوم
« شیرِ جوان بر شیر مسنتر قائق خواهد آمد، در میدان مبارزه در یک نبرد منفرد. او چشمانش را با یک قفس طلایی سوراخ می کند، دو زخم یکی می شند سپس او در مرگی ستمکارانه می میرد.»
در تابستان 1559، شاه هنری دوم که بعنوان شیر مسن تر خطاب می شد در میدان فرانسه یا میدان مبارزه برای نیزه بازی در برابر کمته دومونتگمری، شیرِ جوان قرار گرفت که شش سال از او کم سال تر بودو در مرحله آخر نیزه ی مونتگمری از نقاب او رد شد و آن را خرد کرد. هر دیو آنها نقش شیر بر سپرهایشان داشتند. دو تکه از نقاب، او را مجروح کرد و یکی از آنها در چشمش فرو رفت و در سر شاه جای گرف. هنری دوم پیش از مردن، ده روز رنج برد.

پیاده شدن انسان بر کره ماه
او به سفری در کنجِ تونا، الهه ماه، خواهد رفت، جایی که به سرزمین عجیبی وارد شده، آن را فتح می کند.
او به فضانوردی اشاره می کند که به کره ماه، لونا سفر کرد. تصویر او، فضانورد، روی فیلمی ضبط شد. نوستراداموش از عبارت «عقاب» بعنوان کنایه ای به ایالات متحده امریکا استفاده می کند. آیا این یک رویداد اتفاقی است که ماه نورد نام «عقاب» بر خود داشت؟

با این همه نوستراداموس بزرگ برای 2016 و تمدن ما په پیش بینی داشته است؟

بزرگترین زمین لرزه ثبت شده
بزرگ ترین زمین لرزه در تاریخ ایالات متحده امریکا روی خواهد داد و بطور خاص مناطق غربی کشور را تحت تاثیر قرار می دهد، قدرت آن در سایر کشورهای سرتاسر دنیا حس خواهد شد.

مردم بیش از دویست سال عمر خواهند کرد
پیشرفتها در پزشکی میانگین طول عمر انسان را تا دویست سال افزایش می دهد. طبق پیش بینی نوستراداموس، یک فرد هشتاد ساله بنظر پنجاه ساله خواهد رسید.

تشعشع سیاره را خواهد سوزاند
این پیشگو می نویسد: «شاهان جنگل ها را می دزدند، اسمان باز خواهد شد، گرما مزارع را می سوزاند.» این یک هشدار است که نابودی جنگل های بارانی به سوراخی در لایه اوزون و تهدید حتمی زمین در برابر تشعشع فرابنفش زیانبار منجر می شود. و همه اینها بدلیل سوزاندن مناطق بزرگی از جنگل ها در سرتاسر دنیا روی می دهد.

تفاوت زبانی ناپدید خواهد شد
«پس از اختراع یک موتور جدید، دنیا همانند روزهای پیش از بابل خواهد بود.» مطابق با نظر تفسیرگران، از این «موتور» جدید همانند رایانه های مدرن استفاده خواهد شد و مطابق با پیشگویی نوستراداموس فرانسوی این بمعنای پایان بسیاری از ملت ها خواهد بود.

فروپاشی اقتصاد جهانی
پیشگوی فرانسوی می نویسد «ثروتمندان چندین بار خواهند مرد.»

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s