مثال هایی از بیش از پنجاه فعال ضد کلینتون که تحت شرایط اسرارآمیزی مرده، پیدا شدند-1

بسیاری از «دوستان» بیل و هیلاری کلینتون به گونه ای اسرارآمیز در هوایماها می میرند، از ساختمان ها به پایین می پرند و از حملات قلبی می میرند…
چند نفر را شخصا می شناسید که به قتل رسیده اند؟ برای بیشتر مردم، این تعداد زیر یک یا دو است. با این همه کلینتون ها یک دوجین ادم -اگر نه صدها نفر- را می شناسند که بنوعی بی موقع و بگونه ای مشکوک مرده اند.
سث ریچ یکی از کارکنان حزب دمکرات بوده که تصور می شود بیش از بیست هزار ایمیل اثبات کننده جرایم هیلاری را فاش کرد تا ریاست سابق مجمع عمومی سازمان ملل متحد، جان اشه، در ادامه مشخصات بیش از پنجاه فعال ضد کلینتون که تحت شرایط مرموزی مرده پیدا شده اند. نکته: فعالان حقیقت به بهنگام سازی این فهرست هر زمان که اطلاعاتی بدست بیاورند ادامه خواهند داد.

جان جونز(John Jones)-15 اگوست 2016
jones-768x432
تقریبا یک ماه پس از انکه جولیان آسانژ، بنیانگزار ویکی لیس، تعدادی از ایمیل های هیلاری کلینتون را فاش کرد که جرایمش را اثبات می کرد، وکیل مشهور آسانژ، جان جونزمرده پیدا شد. گر چه مقامات در اعلام مرگِ این وکیل در اثر خودکشی سریع عمل کردند، ویکی ایس با این ادعا مخالفت کرد و اعلام کرد این آدمکشی است. جونز یک وکیل درج ه یک حقوق بشر بود که در همان تیمی کار می کرد که امل کلونی، همسر جرج کلونی مشغول بکار بود. تخصص او، استردادمجرمین، جنایات جنگی و ضدتروریسم بود. بسیاری از پرونده هایی که او رویشان کار کرده بود در رابطه با یوگسلاوی سابق، رواندا، سیرالئون، لبنان و کامبوج بود.

شان لوکاس(Sean Lucas)-2 اگوست 2016
shawnlucas2-768x402
وکیل دعاوی شاون لوکاس 38 ساله در خدمت حزب دمکرات و مسوول کمک در ادعای حقوقی علیه رییس آن زمانِ حزب دمکرات دبی وسرمن شولز( Debbie Wasserman Schultz) در رابطه با « تقلب در انتخابات مقدماتی به نفع هیلاری کلینتون» بود. آن گونه که WND (یک وب گاه امریکایی) متذکر شده، این شکایت پیش از استعفای شولز بدلیل رسوایی ایمیل های ویکی لیس مطرح شده بود. با این همه، کمتر از یک ماه پس از آنکه او در این ادعای حقوقی وارد شد دوست دخترش او را در حمام مرده یافت. طبق بورلی ان فیلدز(Beverly Ann Fields) رییس کارکنان واشنگتن دی سی، اداره پزشکی قانونی « دلیل و چگونگی مرگ در گذشته شان لوکاس هنوز تحت بررسی است.»

ویکتور تورن(Victor Thorn)-یکم اگوست2016
1280x720-eu_-768x432
ممکن است تورن را از کتابهایش درباره کلینتون ها بشناسید:«هیلاری ( و بیل): سکس»، «هیلاری ( و بیل): مواد مخدر»، «هیلاری ( و بیل): قتل» و «بزرگترین دستاورد کلینتون :چرا هیلاری نباید در کاخ سفید باشد ».
بدون شک او نزد کلینتون ها محبوب نبود. آیا این بهمین دلیل است که با یک تفنگ در پنجاه و چهارمین شکارش در کوهستانی در پنسیلوانیا مرده پیدا شد؟ این مرگ خودکشی اعلام شد اما بسیار مشکوک است با توجه به اینکه تورن چندین بار در «شوی راسل اسکات» ظاهر شد و بطور علنی اظهار داشت که هرگز خودکشی نخواهد کرد. او به میزبانش «راسل» گفت اگر زمانی مرده پیدا شدم، این قتل است. من هرگز خودم را نخواهم کشت.

جو منتانو(Joe Montano)-25 ژولای 2016
140bfbbab36287edcb282cd1a04d16ca
زمانی مونتانو بعنوان ریاست کمیته ملی حزب دمکراتیک کار می کرد پیش از آنکه دبی وسرمن شولز بجایش بیاید(که بعدها استعفا کرد). پس از آنکه از این سمت کنار رفت او برای کاندیدای دیگر از حزب دمکرات در رقابت با هیلاری، تیم کین، کار می کرد در سن 47 سالگی از حمله قلبی درگذشته است. این کمی بعد از افشای ایمیل های حزب دمکرات توسط ویکی لیس بود.

سث ریچ(Seth Rich)-10 ژولای 2016
sethrich
قتلِ سث ریچ تعدادی از ادعاها علیه کلینتون را باز به مرکز توجه بازگردانده است. طبق فته های ستاره گفتگوهای رادیی راش لیمباگ(Rush Limbaugh) موضوع « تعداد اجساد کلینتون» جدید نیست اما عمدتا بدلیل مرگ ریج به مرکز توجه باز می گردد. لیمباگ گفته «سوگند می خورم، می توانم سوگند بخورم که این داستان ها را در 1992، در 1993 و 1994 دیده ام.»
در ساعت 4:15 صبح دهم ژولای، ریچ در محله مرفه اش در واشنگتن به قتل رسید در حالی که از آپارتمان دوست دخترش پیاده به خانه باز می گشت.بنیانگزار ویکی لیس، جولیان آسانژ بطور ضمنی گفته که ریچ 27 ساله به این دلیل به قتل رسیده که منبع ایمیل های حزب دمکرات بوده که توسط ویکی لیس فاش شده است.
اسانژ در تلویزیون گفت:« افشاکننده ما کوشش های قابل ملاحظه ای برای دادن این متون به ما داد که اغلب با مخاطرات بسیار مهمی همراه بود. تنها چند هفته پیش، یک جوان 27 ساله که برای حزب دمکرات کار می کرد از پشت مورد هدف قرار گرفت و به دلایل نامعلومی به قتل رسید در حالی که در خیابانی در واشنکتن راه می رفت.
اسانژ هرگز بطور مستقیم نگفت که ریچ منبع رسوایی ایمیل ها بود اما بیست هزار دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری قاتل این جوان شود تعیین کرد.
اسانژ گفت:«بعنوان یک سیاست، ما تایید یا تکذیب نمی کنیم که آیا کسی منبع ویکی لیس بوده یا خیر. پس از پرونده ارون سوارتز(هکر درگذشته) ما این سیاست را رسمی کردیم تا منابع فرضی را محرمانه نگاه دایرم که در گذشته اند. ما اهمیت بسیاری به تهدیدات در مورد هر منبع فرضی ویکی لیس می دهیم. این نباید به این مفهوم تلقی شود که سث ریچ منبع ویکی لیس بوده یا قتل او به انتشارات ما مرتبط است.امیدواریم که تلاش هایمان به فراخوان خانواده به دادن اطلاعات و نیز پاداش جداگانه ای که توسط پلیس اعلام شده کمک کند. در گذشته اطلعاتی بدست آورده ایم که بطور قابل ملاحظه ای به فرایندهای حقوقی تعددی کمک کرده از جمله پیگردهای قانونی موفق.»
طبق گفته سخنگوی دپارتمان پلیس متروپلیتن الیس کیم،«هیچ خبر جدیدی در حال حاضر در رابطه با قتل ریچ نیست.»

جان اشه(John Ashe)-22 ژوئن 2016
john-ashe-and-hillary-clinton-550x357
ریاست سابق مجمع عمومی سازمان ملل متحدرد خانه اش در نیویور مرده پیدا شد، گزارش شده که او از حمله قلبی درگذشته. با این همه، آنچه که مهمترین رسانه ها نگفتند این حقیقت بود که «گلویش شکسته شده بود احتمالا یا یک میله وزنه برداری که در حال بالابردن وزنه انداخته بود» طبق گفته پلیس محلی دابز فری.
گزارشی که توسط ریچارد جانسون خوانده شد: «مرگ با میله وزنه برداری اشه جان مامور بدنام سازمان ملل می تواند یک وسوسه بزرگتری برای نظریه پردازان توطئه باشد تا خودکشی وینس فاستر در 1993.»
و بطور یقین بنظر می رسد همین طور باشد. برنامه ریزی شده بود که اشه با تاجر چینی و هم پرونده ایش، نگ لپ سنگ شهادت دهد که متهم به قاچاق 4/5 میلیون دلار به امریکا بود و درباره اهدافش روزها دروغ می گفت. نیویورک پست گزارش کرد که پیش از آن، نگ در یک مدرک سنا در 1998 «بعنوان منبع صدها هزار دلاری که بطور غیرقانونی از طریق یک مالک رستوران ارکانزاسی، چارلی تری، به کمیته ملی حزب دمکرات در حین مدیریت کلینتون انتقال یافته بود»، شناسایی شده بود.
« منبعی گفته که جانسون در حین محاکمه گفته که دادستان ها ارتباط اشه با پول جمع کنِ کلینتون، نگ، را یافته بودند. گزارش شده که این می توانست یک رسوایی باشد و اینکه «مرگ او در زمان مناسبی روی داد».
آیا این می تواندهیلاری کلینتون باشد که افرادی را که «بیش از حد می دانند» ساکت می کند؟ کوزار در پلیتیکال اینسایدر(Political Insider) می پرسد« می دانیم که حداقل 46 نفر از دنیای کلینتون تحت شرایط مرموزی مرده اند. در حالی که برخی از آنها بطور یقین اتفاقی بوده بسیار روشن است که ارتباط عمیق با دنیای سیاسی کلینتون می تواند برای سلامتی شما بسیار مخاطره آمیز باشد.
« در این مورد، هیچ مدرک قطعی وجود ندارد که قتل بوه و وکیل خود اشه با این نظریه مخالف است. با این وجود، سابقه ردِ هیلاری کلینتون، بطور قطعی بررسی بیشتر آن را می طلبد.»
طبق پست، رییس سابق مجمع عمومی همچنین با اتهامات جنایی در یک پرونده رشوه گیری فدرال هم روبرو بود.

برتا کسرز(Berta Caceres) – 3 مارچ 2016
berta-caceres-en-vida-5-770x470-768x469
کسرز یک فعال حقوق بشر بود که در شرایط بسیار مشکوکی در خانه اش در لا اسپرانزا(La Esperanza) به قتل رسید. طبق گزارش او هیلاری کلینتون را بعنوان مسوول کودتای هندرواس که دولت رییس جمهرو مانوئل زیلیه(Manuel Zelaya) را که بطور دمکراتیک انتخاب شده بود برانداخت. از زمان کودتا، هندوراس یکی زا خشن ترین مکان ها در جهان شده است. همانگونه که وات ریلی هپند(WhatReallyHappened) خاطرنشان کرده، آگاهی فزاینده ای از نقش هیلاری در هندوراس تبدیل به یک تهدید جدی در کارزار انتخاباتیش در 2016 شده است.

مایکل هستینگز(Michael Hastings ) 18 ژوئن 2013
hasting-768x512
روزنامه نگار نشریه رولینگ استونز در یک تصادف خودروی بسیار مشکوک در گذشت. ظاهرا، او به دوستانش گفته بود که پس از گزارش هایی که در نقد وزیر خارجه ایالات متحده هیلاری کلینتون نوشته برای زندگیش می ترسد. یکی از ایمیل های افشا شده در همایش حزب دمکرات در 2016 تایید می کند که هیلاری گزارش تحقیقاتی متهم کننده هستینگز درباره حمله به کنسولگری بنغازی را 5 ماه پیش از مرگ او دریافت کرده بود.

گارث ویلیامز(Gareth Williams)- 16 اگوست 2010
gareth-williams-768x403
جاسوس MI6، در آنسوی اقیانوس مرده پیدا شد-برهنه، با قفل بسته شده ,در یک کیف 32 اینچی در 19 اینچ چپانده شده، در وان حمامش در لندن. طبق نشریه سان در بریتانیا، هک غیرقانونی داده های سری بیل کلینتون به ویلیامز نسبت داده شده بود. باید متذکر شد ک مرگ او هنوز یکی از مرموز ترین پرونده های حل نشده در بریتانیاست.
مقامات مرگ او را یک خودکشی در نظر می گیرند اما هیچ اثری از کف دست بر روی لبه حمامش نیست و دی ان او روی قفل پیدا نشده. بعلاوه تمامی پیام های روی پیام صوتی دوستانش و خانواده اش در روزای پس از مرگش پاک شده است.
تصور می شود که یک مامور رقیب ممکن است بطور غیرقانونی وارد اپارتمان شده و این مدارک را از بین برده یا با خود برده باشد. طبق گقته سان، هیچ نشانه ای از ورود به زور به اپارتمان وجود ندارد.
منبع خبری گزارش داده که « در 2012، وکلای خانواده او گفته که او ممکن است توسط کسی کشته شده باشد که متخصص فنون سیاه سرویس های مخفی است. پلیس اینکه کار اطلاعاتی او نقشی در مرگش داشته را رد نکرده است. آنها فکر می کردند که او توسط قاتلان در کیف چپانده شده باشد که بعدا برای پوشاندن رد خود وارد اپارتمان شده اند. بازرسان همچنین مظنون هستند که اپارتمان پاکسازی شده باشد که پیدا نشدن هیچ دی ان ایی را توضیح می دهد.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s