پراکنده 27

پس از اینکه بمب های اتمی بر هیروشیما و ناگازاکی انداخته شد، سیزده درصد مردم امریکا تمایل داشتند که «همه مردم ژاپن کشته شوند». و پس از اینکه ژاپن تسلیم شد، بیست و دو درصد امریکایی ها می خواستند بمب های اتمی بیشتری بر روی ژاپن انداخته شود.

این جزیره ای است که منطقه مورد مناقشه بین کانادا و دانمارک است. ارتش هر دو کشور بطور دوره ای از آن بازدید می کنند پرچم کشور دیگر را بر می دارند و یک بتری مشروب جین قوی(شناپس) دانمارکی یا ویسکی کانادایی بر جای می گذارند. این چیزی است که زمانی که دو کشور خوب با هم می جنگند روی می دهد.

در قرن نوزدهم، خودکشی در بریتانیای کبیر، جرم تلقی می شد. اگر خودکشی کننده گیر می افتاد مجازاتش اعدام بود.

در دهه گذشته، جمعیت گنجشک ها تا نود ونه درصد کاهش یافته است و اکثریت آنها بدلیل نبودِ آب آشامیدنی تلف شده اند. همیشه یک ظرف پر از آب بیرون خانه تان بگذارید. گنجشک ها را نجات دهید.

فردی که از بروز جنگ جهانی سوم جلوگیری کرد. در بیست و هفت اکتبر 1962، جهان تا جنگ هسته ای فقط دو دقیقه فاصله داشت. تنها چیزی که آن را متوقف کرد امتناع این سرباز گمنان روسی بود که از انجام دستور بمباران اتمی امریکا سرباز زد. چقدر غم انگیز است که کسی نامش را نمی داند.

بانویی بنام نانسی کرلین در حال حاضر در وسط جاده ای در ایندیانا دفن شده است. زمانی که نوه اش شنید که شهر با ویرانی مزار مادربزرگش طرحی برای ساخت این جاده دارد او با یک تفنگ هفته ها کنار این مکان اردو زد تا از مزار محافت کند. سرانجام این شهر، جاده را دورتادور مزار ساخت.

دو جراح پس از جراحی موفقیت آمیز برداشتن توده بدخیم مغزی که سی و دو ساعت طول کشید.

شکلات می تواند علیه باکتری های دهان مبارزه کند و پوسیدگی دندان را متوقف سازد. شگفت انگیز اینکه شکلات برای دندان های شما خوب است.

کشاورزان اندونزیایی در مزارع برنج مملو از آب خود، ماهی پرورش می دهند و آن را فرایند برنج-ماهی می نامند. فضولات ماهی بصورت کود عمل می کند . در عین حال ماهی حشرات موذی را می خورد و جریان اکسیژن را پیرامون مزرعه بهبود می بخشد و بازده برنج را تا ده درصد افزایش می دهد.

در سده هژدهم، می توانستید با آوردن سگ یا گربه برای تغذیه شیرها برای ورود خود به باغ وحش لندن بپردازید.

آنقدر تنهاست که دم خودش را در آغوش می گیرد. جانوران وحشی به حیات وحش تعلق دارند.

نابرابری در افریقای جنوبی حقیقت دارد!

یک بانوی روسی در سده 1700، شانزده بار دوقلو، هفت بار سه قلو و چهار بار چهارقلو را طی چهل سال از یک شوهر به دنیا آورد.

این «حلقه های تماسی» به شما اجازه می دهند که تپش قلب عزیزانتان را زمانی که همراه شما نیستند در زمان واقعی حس کنید.

آیا می دانستید که فیلم سینمایی«یتیم» بر اساس رویدادهای واقعی است؟ شخصیت استر بر اساس باربورا اسکلوا، زنی است که با بیماری هورمونی عجیبی زاده شد که باعث شد شبیه یک کودک بنظر رسد. او اغلب از این موضوع استفاده می کرد. روزی باربورا با دو خواهر به نام های کرلا و کارتین دوست شد که از لحاظ ذهنی ناپایدار بودند. بدین ترتیب، خواهرها کورکورانه دستورات او را اجرا می کردند. باربورا خواهرها را وادار به چندین بیرحمی کرد نظیر حبس کردن کودکانِ کارلا بصورت برهنه در یک قفس، شکنجه کوکان با سوزاندن آنها، دادن شوک های الکتریکی به آنها و غرق کردن شان تا سر حد مرگ. آنها حتی به کودکان بیش از حد خوراندند، تنها برای اینکه بعدا تکه هایی ازبدنشان را ببرند و در برابر این کودکان بخورند. سرانجام یکی از کودکان مُرد.

دانشجویان دانشگاه مونیخ در بین طبقات سرسره های غول آسا دارند!

پزشکان طاعون و وبا: در منقار بلند گل ها یا گیاهان طبی برای محافظت بدن پزشکان از بوی فساد و گندیدن ناشی از ابتلا به مرگ سیاه(طاعون یا وبا) بود.
حضورشان و لباسشان بمعنای آن بود که مرگ نزدیک است و هنوز هم در بسیاری از نقاط دنیا بعنوان نماد وحشت تلقی می شود.

به دنیا آوردن دومین تجربه دردناکی است که یک فرد می تواند تحمل کند. نخستین آن، سوزانده شدن بطور زنده است.

در سال 2004، پلیس یک سینمای زیرزمینی کشف کرد که بصورت کاملا حرفه ای ابزار الکترونیکی و خطوط تلفن آن نصب شده بود یک نوشگاه کامل، فیلم های کلاسیک و فیلم های هیجان انگیز امروزی داشت . در دخمه های زیر پاریس قرار داشت. پس از سه روز که پلیس بازگشت یادداشتی پیدا کرد بدین مضمون» تلاش نکنید ما را پیدا کنید.»

«سوفومانیاک»(جنون عاقل یودن) فردی که دچار این توهم است که بی نهایت هوشمند است.

سمت راست: این کاناداست. سمت چپ: این ایالات متحده امریکاست.
مرز چیست؟ یک خط مصنوعی روی زمین. این یک سازه دروغین است که طراحی شده تا ما را از یکدیگر جدا ساخته و کنترل کند. مرزها، زبانها، ادیان، ارزها، نژادها، همگی مزخرف هستند.

دسته گل سرخ یا دسته ای زنان در هند که شوهران و دامادهای بد رفتار را تعقیب کرده کتک می زنند.

این بانو، لیو سایکینگ بازیگر چینی است که در 1955 زاده شده(61 ساله)

یک خرچنگ دریایی بسیار کمیاب آبی/رنگین کمانی که در ساحل مین پیدا شده است.

دلفین ها می توانند انسان ها را با کنترل سازه اسکلتی شان از طریق ردیاب صوتیشان شناسایی کنند، اغلب به قربانیان غرق کشتی کمک می کنند با کوسه های بجنگند و شناور بمانند زیرا بعنوان پستاندار مفهوم غرق شدن را می دانند.

این یک برگ نیست! جزییات فرگشت در این نوع شگفت انگیز است.

این مکان یک خودکشی جمعی است که شش فرد بالغ و سه کودک را شامل شده. گفته می شود که یکی از شبح زده ترین مکان ها در جنوب است. آیا حاضرید برای یک میلیون دلار شبی را در آن سر کنید؟

مارک تواین به سفرهای زیادی رفت و یک بار گفت که «سفر تعصب و کوته نظری را از بین می برد و بسیاری از مردم ما بهمین دلایل، بسیار نیازمند سفر هستند. دیدگاه های باز، کلی نگر، خیرخواهانه از مردم و چیزها را نمی توان با زندگی در گوشه کوچکی از زمین بدست آورد.»

(توضیح عکس: اینجا از کودکان زشت خود خلاص شوید)
تا سال 1974، ظاهر شدن در انظار عمومی در شیکاگو برای زشت رویان غیرقانونی بود.

یک وان حمام پر از مغزهای انسان در زیرزمین یک خانه متروک پیدا شد.

تمساح هیچ دوره زندگی معینی ندارد. تمساح ها اگر بیماری یا جراحت آنها را نکشد تا ابد زندگی می کنند.

معروف است که پنگوئن ها یکی از خودشان را درون آب هل می دهند تا امتحان کنند آیا منطقه امن و خالی از شکارچی است.

زرافه ها تا درجه زیادی همجنس باز هستند. زرافه های نر اغلب بیشتر زرافه های نر دیگر را نوازش کرده و به آنها اظهار عشق می کنند تا زرافه های ماده و بیش از نود و چهار درصد رابطه جنسی بین دو زرافه نر روی می دهد.

یک مرد چینی یک بلیت درجه یک گرفت که با آن دسترسی به مکان استراحت همراه با خوراک رایگان امکان پذیر می شد. او در عرض یک سال، زمان این بلیت را سیصد بار تغییر داد و از سیصد غذای رایگان لذت برد. زمانی که این موضوع بررسی شد، آن را لغو کرد و کل مبلغ را پس گرفت.

یک فرد 59 ساله زندگیش را بصورت انزوای مجازی بر روی یک ستون کتشکی 131 فوتی در ایالت جورجیا می گذراند.

نیمکت اژدها

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s