ای که جا خوش کرده روی منبری -محمدرضا عالی پیام(هالو)+ آمار بازداشتی های کشته شده


ای که جا خوش کرده روی منبری
می‌کشی امثال سینا قنبری

پایه های منبر خود می‌بری
آبروی خویشتن را می‌بری

هی بکش، هشتاد میلیون قنبری
با همین کشتار خود می‌پروری

محمدرضا عالی پیام(هالو)

« وحیدحیدری » یکی از بازداشت شدگان اعتراضات اخیر است که در بازداشتگاه پلیس اراک جانباخت. دادستان علت مرگ را خودکشی اعلام کرده و او را دارای سابقه کیفری خوانده اما خانواده او به کمپین حقوق بشر ایران گفتند که سابقه دار نبود. مرگ او مشکوک است و شکاف بزرگی روی سرش دیده می‌شود.

«محسن عادلی» ۱۱ دیماه در دزفول دستگیر شد و بعد از ۲ روز جسد تحویل دادند. گفتند خودکشی کرده است.
بنا به گفته بستگان محسن عادلی، وی در اعتراضات دزفول مورد اصابت گلوله قرار گرفته و بازداشت می‌شود، دو روز بعد با خانواده وی تماس گرفته شده و به آنها اطلاع داده می‌شود که فرزندشان در زندان «خودکشی» کرده است.

نسرین ستوده،حقوقدان،به تلویزیون ایران‌ اینترنشنال گفت پیکر محسن عادلی از بازداشت‌شدگان اعتراض‌های سراسری ۲روز بعداز بازداشت به خانواده‌اش تحویل داده شده.به آنها گفته شده فرزندشان که ۱۱دی بازداشت شده بود،در زندان خودکشی کرده.کشته شدگان در زندان۳ نفرشدند سینا قنبری، وحید حیدری، محسن عادلی

سارو قهرمانی 12 دی ناپدید شد و پس از ده شب جسدش تحویل خانواده اش شد همراه با توهین و تهدید.

اين بار در چالوس :علي پولادي جمعه 21/10/96 شب دستگير شده بود در كمتر از ٢٤ ساعت به خانواده اش گفتند كه براي تحويل گرفتن جسدش بروند كلانتري.


يادبود شهید قیام آریا روزبهی بابادی که گفته میشود در تظاهرات سراسری بازداشت شده ولی پیکرش در رودخانه کارون پیدا شد. حاكماني كه فكر مي كنند با سركوب مي توانند حكومت كنند سخت در اشتباه هستند

یک خودکشی دیگراین بار در زنجان محمد نصیری اعلام كردند در زندان زنجان خودكشى كرده و اجازه کالبدشکافی نيز نداده اند. نمی دانم نفراتی که در خیابان از هیچی نترسیدن چطور شد پایشان به زندان افتاد بیاد خودکشی افتادند.

خبرها حاکی است که بجز کیانوش زندي افراد دیگری نیز بهمراه ایشان توسط اطلاعات و سپاه آخوندی در سنندج کشته شده‌اند اما هنوز اطلاعی از آن در دست نیست.

سیدشهاب ابطحی که ۱۲ روز پیش در اراک بازداشت شده بود، در بازدشتگاه با ضربات باتوم به قتل رسیده است. جسد وی ۲ روز مقابل منزل پدری‌اش رها شده است.
مهندس مریم(فروزان) جعفرپور ٢٧ساله که بنا به گفته پدرش دستگیر شده بود، جنازه اش را بعد از کالبد شکافی به خانواده تحویل دادند…!

در قرنطینه زندان ها و بازداشتگاه ها هیچ وسیله ای برای خودکشی وجود ندارد.
یادآوری:

اغتشاشگری که به اموال خصوصی خسارت می زند

پاداش خاموش کردن فتنه

روش خاموش کردن فتنه!

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s