بدون شرح 11

ایران شده دزدخونه…توی جهان نمونه. پسران خامنه ای در مسجد با کیسه های حاوی کفش شان. به کفشدار مسجد اعتمادی نیست!

فرمانده کل قوا در حال مشاهده رزمایش قوای اسلامی با دوربین

عکس سمت چپ آقای محمدخاتمی هستند که در 13دی مردم را عده‌ای فرصت‌طلب و آشوبگر خواندند. عکس سمت راست آقای محمد خاتمی هستند که در 26 دی گفتند فاجعه است که مردم را عده‌ای آشوبگر و اغتشاشگر بنامیم. آیا می دانستید این دو نفر، یکی هستند؟!

اغتشاشگران پیش از اغتشاش

اغتشاشگر در حال خسارت زدن به اموال غیرعمومی

سهم بودجه شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه از بودجه نهادهای مربوط به زنان در ایران ۶۱ درصد کل آن است.

بودجه سپاه پاسداران از ابتداى دولت روحانى تا به امروز ١٣٦ ٪؜ افزايش داشته است .اين در حالى است كه بودجه عمرانى كشور در لايحه بودجه ٩٧ كاهش پيدا كرده است.
ارتش که تعداد نیروهاش ۳ برابر سپاهه در بودجه سال ۹۷ حدود یک سوم سپاه بودجه دارد و بودجه سال ۹۷ سپاه نسبت به سال قبل ۷۳ درصد رشد کرده در صورتی که بودجه ارتش تنها ۷ درصد رشد داشته است.

درسال ٩٧ هيچ انتخاباتي برگزار نميگردد اما مبلغ ٥٠ ميليارد تومان براي نظارت شوراي نگهبان در نظرگرفته شده است يعني برای كاري كه نمي شود بودجه در نظر گرفته مي شود! در عوض دولت در بودجه ٩٧ ، يارانه بيش از ٥٠ ميليون نفر را به بهانه ايجاد اشتغال قطع كرده است!


وقتی کل سهم سازمان غذا و دارو از بودجه سال ۹۷ تنها (۳۳ میلیارد) و حق بیمه طلاب و روحانیون غیرشاغل (۲۹۶میلیارد) است (یعنی۹برابر). وقتی کل سهم «سازمان امور دانشجویان» از بودجه سال ۹۷ (11میلیارد) ولی «مراسم ارتحال امام» (۹میلیارد) بودجه می گیرد.

بودجه مصباح یزدی در طول زمان
83: 350 میلیون
84: 3.6 میلیارد
87: 7 میلیارد 8
89 : 5میلیارد
90: 8 میلیارد
91: 10 میلیارد
92: 10.5 میلیارد
93: 11.5میلیارد
94: 14.5 میلیارد
95: 22 میلیارد
96: 23 میلیارد
97: 28 میلیارد


يازده هزار ميليارد تومان از بودجه ٩٧ قرار است به مالباخته هاى موسسات مالى ورشكسته پرداخت شود!يعنى دولت از محل اموال عمومى ودر واقع دست بردن در جيب مردم مى خواهد سوء مديريت و يا كلاهبردارى اين موسسات و قصور بانك مركزى را پوشش دهد!شوربختانه اين اتفاق معامله دوسر باخت براى جامعه است

در لایحه بودجه دولت برای سال ۹۷، برای خبرگزاری ایرنا ۹۲۵,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال بودجه پیش‌بینی شده. در چند روز گذشته اوج کار رسانه‌ای ایرنا درباره نفتکش سانچی گفت‌و‌گو با یک منبع آگاه درباره وضعیت ملوانان ایرانی بوده است.

فرشاد مومنی: بودجه 97 برنامه یکساله پیشروی در باتلاق است. در حال حاضر میزان تخصیص بودجه عمرانی به صفر میل کرده است.

بودجه ۹۷ به زبان ساده ؛ درسال ۹۷ هرکسی پول وکار ندارد به درک که ندارد برود بمیرد ، به ما چه مربوط مردم بیکارند رفاه وپول ندارند. والسلام حسن فریدون

نتیجه بودجه 97 برای یک خانوار متوسط ایرانی


کمک ۱.۵میلیاردی بخش فرهنگی شهرداری منطقه ۵ تهران به مداح معروف بنی‌فاطمه که ازمداحان حکومتی است بخش فرهنگی به جای کمک به مراکزفرهنگی وفرهنگسراهابه هیات ها کمک می کند

قیچی کردن موی دانش آموزان دختر در ارومیه به بهانه بدحجابی به خامنه ای و همه قوای سرکوبگرش باید گفت: ما مردم ایران اراده کرده ایم که ریش و ریشه شماها را قیچی کنیم.


بی ربط ولی غم انگیز- میدان سید الشهدا صدام حسین در کشور دوست و برادر فلسطین ( کرانه باختری فلسطین) :در جنگ با عراق تعداد زیادی فلسطینی در لشکر بعث خدمت می کردند.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s