بیست پرسش تاریخی ممنوع که در مدرسه پاسخ نمی گیرند

سیستم های آموزشی سنتی اساسا به ما می آموزند که تاریخ بشر فقط به حدود 8000 سال قبل باز می گردد در حالی که متون دینی تاریخ نوع بشر را تقریبا از 6000 سال پیش می دانند. بیش از حد روشن است که یک فشار عظیم برای جلوگیری از شناختن تاریخ و منشا واقعی ما وجود دارد.
گر چه ممکن است با برخی پرسش ها موافق نباشید لطفا سعی کنید با ذهنی باز آنها را ببینید. همان گونه که می بینید تاریخی که به آموخته شده دستکاری شده و برای ما نامفهوم است.
از خودتان (و دیگران)همین سوال ها را بپرسید…
نقشه ای بر پوست غزال از قطب جنوب یخ نزده در سال 1929 پیدا شد. این نقشه در 1513 توسط پایره ریس(Piri Reis) ترسیم شده که مجوز دسترسی به کتابخانه سطلنتی قسطنطنیه(استانبول) را داشته است. همراه با یادداشت هایی که روی نقشه پیدا شده، ریس اظهار داشته که او داده ها را از روی تعدادی از نقشه های ماخذ گردآوری و رونوشت برداری کرده است، تاریخ برخی از این نقشه ها 4 سال پیش از میلا مسیح و پیش از آن برمی گردد. کتب تاریخی ما می گویند که قطب جنوب توسط کاپیتان جیمز کوک «کشف شده» که در 17 ژانویه 1773 با کشتی هایHMS Resolution و Adventure از مدار قطب جنوب عبور کرده است.
1. چگونه ریس هفتصد سال پیش از کشف قطب جنوب توسط کاپیتان کوک از وجود آن مطلع بوده است؟
آخرین باری که قطب جنوب یخ نزده بوده حداقل4000 سال پیش از میلاد مسیح بوده است، بنابراین….
138
2. کتابخانه سلطنتی قسطنطنیه از کجا اطلاعات «خود» را بدست آورده و چه کسی مسوول ترسیم نخستین نقشه از آن بوده است؟
oopart-clay
این تصویر پیکره کوچکی که از گِل پخته ساخته شده است که در میان خاک وشنی بوده که در حین حفاری چاهی در نمپا(Nampa)، ایداهو در 1889 توسط یک مته بزرگ بالا آمده است. این شیئی، پیکره ای با یک اینچ طول با یک پای شکسته در محل زانو است.
3. آیا ممکن است که نوع بشر خیلی خیلی قبل از گذشته ی مکتوب ما اینجا بوده باشد؟

4. چند هزاره باید گذشته باشد تا یک شیئی نظیر این، سیصد فوت زیر زمین دفن شود؟

مطابق با نظریه دارون، انسان از میمون تکامل یافته است.
5. اگر انسان از میمون تکامل یافته، پس چرا هنوز میمون ها وجود دارند؟
wpid-photo-feb-2-2014-356-pm
اگر نظریه تکامل درست است و میلیون ها انسان و میلیون ها میمون وجود دارند، پس چرا نمونه هایی از بین این دو گونه (در مراحل مختلف تکامل) وجود ندارند؟

6. اهرامی در هر قاره روی زمین وجود دارد. چه کسانی آنها را ساخته اند و چرا چنین بناهایی ساخته اند؟

در اکوادرو، یک جام از یشم سبز و دوازده جام یشمی کوچکتر پیدا شده است. هر یک از جام های کوچکتر، کمی در اندازه متفاوت هستند اما اگر شما هر یک از آنها را پر کنید و در جام بزرگتر خالی کنید، محتوا دقیقا جام بزرگتر را پر می کند. این جام بزرگتر دارای یک نقش برجسته دقیق از صورت فلکی ستاره هاست که صورت فلکی شکارچی( Orion) و سایر ستاره ها را نشان می دهد.
کلاس دونا(Klaus Dona) اظهار داشته که «داخلِ این جام بزرگ بسیار بسیار مغناطیسی است و بیرونِ آن تقریبا هیچ مغناطیسی نیست. زمین شناسان حرفه ای می گویند که این ممکن نیست زیرا اگر سنگی ذرات فلزی درون خود داشته باشد باید مقداری مغناطیس در هر دوسوی خود داشته باشد.
220
7. اگر دانشمندان می گویند این ممکن نیست که درون یک جام از یشم، بسیار مغناطیسی باشد و بیرون همان جام غیرمغناطیسی، پس چه کسی این ظروف را ساخته و این ظروف از کجا آمده اند؟

در ایلینویز از یک چاه یک سکه تقریبا دویست هزارساله از عمق 114 فوتی درست بیرون چیلیکوت، ایلینویز بیرون آورده شد. مطابق با تحقیقات زمین شناسی ایالت ایلینویز، رسوب حاوی سکه بین دویست هزار تا چهارصد ساله است.
8. مدتها پیش از آنکه تاریخ مکتوب تبلیغ شده توسط حکومت بپذیرد که انسانی متمدن روی زمین می زیسته، چه تمدن و فرهنگی این سکه را ساخته است.
314

بیش از 350 اثر هنری کار دست در اکوادور در یک سیستم تونلی باستانی کشف شد. یکی از این اثار هنری بخصوص همان هرم را با چشمی همه نگر در بالای آن نشان می دهد. زیر یک نور سیاه، چشم ته رنگی جالب در بخش تختانی این اثر هنری بخود می گیرد، شما می توانید نقشه ای از کمربند صورت فلکی شکارچی را در امتدداد نوشته ای که کهن تر از هر نوشته ای روی این سیاره است ببینید. مطابق با پژوهش کلاس دونا، همین نوشته در سرتاسر دنیا پیدا شده است که ثابت می کند یک تمدن جهانی پیش از تمدن شناخته شده، وجود داشته که بسیار کهن تر از نوشته های سانسکریت است.
01-ecuador-pyramid-all-seeing-eye-and-orions-belt-fluorescent
9. چرا این اطلاعات از همه کلاس های تاریخ حذف می شود؟

ما یک زمینه مداوم حاوی صورت فلکی کمربند شکارچی می بینیم.

اهرام در فلات گیزه نیز درست در راستای همین «سه شاه» صورت فلکی کمربند شکارچی هستند.
10. چه مهمانانی از این سیاره در صورت فلکی کمربند شکارچی امده اند؟

11. اهمیت صورت فلکی کمربند شکارچی در چیست؟

پرفسور کورت شیلدمن(Kurt Schildmann)، ریاست سابق انجمن زبان شناسان آلمان انی نوشته را «پیش از سانسکریت» (کهن تر از شش هزار سال پیش) می نامد و می تواند نوشته را ترجمه کند که در پی می آید:
«پسر آفریدگار می آید.»

12. معنای واقعی این هرم چیست و چرا این نماد هنوز مورد استفاده است؟

در استوره آفرینش آنوناکی(Anunnaki) پیش از دین، انو() دو پسر دارد، انکی (Enki) و انلیل(Enlil). انکی که بعنوان ایه(Ea :as in EArth) هم در متون سومری نامیده می شود دوستدار و مهربان با انسان هایی بود که بطور ژنتیکی اصلاح شده بودند و بریا انانوکی ها در معادن طلا کار می کردند.

13. آیا «پسر آفریدگار می آید» به انکی اشاره دارد؟

تورات عهد عتیق و عهد جدید در انجیل مسیحیت خدایی انتقامجو را نشان می دهد که میلیون ها نفر را می کشد در حالی که ظاهرا خدایی متفاوت است که دوستدار همه است.
14. آیا انجیل داستان انلیل(عهد عتیق، بدخواه انسان ها) و انکی(عهد جدید، دوستدار همه انسان ها) را باز می گوید؟

«در عهد عتیق، کتاب پیدایش1:26، می گوید « بگذارید که انسان را مطابق تصویر خود بسازیم، شبیه خودمان.»
15. « این ما و مثل ما» چه کسانی هستند؟

در 1851 در دورچستر(Dorchester)، ماساچوست، یک گلدان از آلیاژی بالای روی و نقره در اندازه 4.5 اینچ با استفاده از دینامیت از یک تخته سنگ یکپارچه در 15 فوتی زیر زمین بدست آمد. در وجوه آن اشکالی از گل هایی آراسته شده در یک دسته گل از نقره خالص بصورت نقشی برجسته، کار شده بود.
قدمت تخته سنگی که این گلدان از آن بدست آمد حدود یکصد هزار سال تخمین زده می شود.
16. مطابق با نظرات دانشگاهیان، چه تمدنی می توانسته اثر هنری از این نوع را یکصدهزارسال پیش بیافریند؟

بیش از دویست کره فلزی در افریقای جنوبی پیدا شده که تخمین زده می شود 4500 میلیون ساله است دو نوع کره وجود دارد. یکی فلزی آبی رنگ سخت با خال های سفید است و دیگری یک توپ توخالی با مرکز اسفنجی سفیدی است(Jimison, 1982).
south-africa-metallic-spheres
17. تاریخ کتوب ما می گوید که انسان متمدن بک جایی بین شش هزار تا هشت هزار سال پیش اینجا بوده است پس این کره های میلیون ساله را چه کسی پیش از او ساخته است؟

به استثنای فلزات سنگی و گرانبها، تقریبا هر چیزی که در حال حاضر داریم تقریبا طی یک هزاره به خاک تبدیل خواهد شد شامل تلویزیون ها، گوشی های همراه، خودروها، هواپیماها و هر چیزی که از پلاستیک ساخته شده است.

اگر طی یک اتفاق، یک بلای عظیم بر سیاره ما حادث شود طی یکصد هزار سال، تقریبا هر چیزی از تمدن طی این سالهای زوال دفن خواهد شد.

18. آیا ممکن است که یک حکمران بد خواه، ما را در اقتصادی سرسپرده طی یکصدهزارسال ، اگر نه میلیونها سال، نگاه داشته باشد؟

بنظر می رسد همه ادیان در داستان های مشابهی اشتراک دارند.
19. آیا ممکن است که از این قالب از زمانی که نخستین تناسخ به این سیاره امد استفاده شده باشد، شاید از میلیاردها سال پیش؟

20. سرانجام چه زمانی یاد می گیریم بدون بردگان اقتصادی در همان سیستم سلطه و کنترل زندگی کنیم؟

2 پاسخ به “بیست پرسش تاریخی ممنوع که در مدرسه پاسخ نمی گیرند

  1. ۴۵۰۰ میلیون سال که میشه تاریخ پیدایش زمین ! تازه اونموقع که زمین به کلی مذاب بوده که !

    لایک

    • واقعا؟! یا این هم داستانی است بی پایه؟ قدمت اهرام مصر چقدر است؟ وقتی پرسش های نفی کننده ی نظریه های رایج مطرح می شود، در پاسخ نمی توان دوباره به همان نظریه ها ارجاع داد و بدون دلیل از درستی آنها سخن گفت.

      لایک

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s